Мандрівник у часі прибув з 6000 року. Ось що він розповів про майбутнє!


Щось в останні роки розвелося дуже багато різних диваків, які постійно розповідають історії про свої подорожі. Наприклад, не так давно світ здивував хлопець з 2021 року, який повідав безліч кумедних речей.

Але ось що дійсно цікаво, якщо, за їхніми словами, подорожі в часі — звичайна розвага в майбутньому, то чому вони всі прибувають саме в цей рік. Подивитися ж на якусь видатну історичну подію куди ж цікавіше.

Добре, залишимо це питання. Наш герой прибув аж з 6000 (!) року та розповів багато цікавого. Нібито він брав участь в якихось експериментах в 1990-і, його закинули в 6000-й, але він зміг повернуться.

Чоловік розповів, що так, в майбутньому подорожі в часі стануть буденністю, але ті, хто користується послугою, повинні бути невидимі і ні в якому разі не повинні втручатися в те, що відбувається. Крім того, в майбутньому є і переміщення в просторі, чи то пак телепортація.

Фільми Кемерона не опинилися пророчими, і штучний інтелект не став знищувати людство, а замість цього він ним керує. Так як комп’ютер повністю позбавлений емоцій, він здатний приймати максимально ефективні і раціональні рішення. А ще він може передбачати майбутнє, хоча і незрозуміло, навіщо це.

Зате правим виявився Ілон Маск. В 6000 році людство дуже активно оспанує Всесвіт. Шкода тільки, прибулець не уточнив, коли почалася космічна експансія. Зате він, як і деякі інші мандрівники, розповів про те, що переміщення в часі стануть доступні вже у 2028 році.

А ще люди нарешті знайдуть безсмертя або щось дуже на нього схоже. Стане доступною можливість оцифрування власної свідомості, що технічно дозволяє жити вічно. Другий варіант еволюція стане симбіоз людина з штучним інтелектом.

В історії хлопця присутня і частка драматизму. Справа в тому, що він відправився в майбутнє з одним другом, який захотів себе оцифрувати, але тоді вони не знали, що в такому вигляді він не зможе повернутися в свій час. Зате наш прибулець привіз фотографію з майбутнього, на якій нічого не зрозуміло, але чоловік стверджує, що там зображено місто, просто фотографія змінилась через переміщення.

Так що наш мандрівник має твердий намір дожити до 2028 року, повернутися в 6000-й і приєднатися до свого друга. Ось така історія дружби крізь тисячоліття. Залишається лише побажати йому успіху…

У подорожі в часі, принаймні в тих теоріях, що існують, є величезна кількість різних нюансів і парадоксів, але навіть без них складно не ставитися до цього скептично. Хоча вірити, звичайно, хочеться. Вірити, що людство зможе подолати всі бар’єри на шляху і жити ще не менше чотирьох тисячоліть, а технічний прогрес буде таким, яким ми його уявляємо.

Якщо зовсім скоро у нас буде машина часу, то в яку епоху ти б відправився в першу чергу? Розповідай в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Мандрівник у часі прибув з 6000 року. Ось що він розповів про майбутнє!