Як радянська актриса змогла виховати зірку Голлівуду (родом з Києва)


Батьки дуже часто роблять помилки, які можуть стати фатальними для їхніх дітей. Намагаючись реалізувати в долі дітей те, чого не вдалося досягти самим, батьки нав’язують чаду своє уявлення про життя, не даючи дитині свободи вибору. Однак це не завжди тягне за собою негативні наслідки.

Сьогодні ми хочемо познайомити тебе з радянською актрисою Галиною Логіновою. Це саме та жінка, якій вдалося самоствердитись через дочку, відому тепер голлівудську актрису, і при цьому не помилитися.

Дебют Логінової в кіно відбувся на першому році навчання у ВДІКу. Після другорядної ролі в картині «Тіні зникають опівдні» її стали впізнавати на вулицях. Після закінчення інституту Галина повернулася до Києва вже досить відомою актрисою.

Однак незабаром в її житті стався переломний момент, після якого все в професійному плані пішло шкереберть: на одній з вечірок актриса познайомилася з лікарем з Югославії Богданом Йововичем, з яким у них спалахнув роман. Думаю, тепер ти здогадався, про батьків якої голлівудської зірки йдеться?

У той час громадянки СРСР, які вступили в шлюб з іноземцями, вважалися сумнівними особами, тому на кар’єрі Логінової можна було поставити хрест  її перестали запрошувати на зйомки після одруження закоханих в 1974 році. Роком пізніше у пари народилася дочка Мілла.

Богдан і Галина вирішили емігрувати в США, де Мілла провела все своє дитинство. А в цей час Радянська влада заборонила прокат фільмів за участю Логінової-Йовович. У Штатах жінка спочатку працювала покоївкою, а всі свої професійні амбіції перекинула на дочку.

З юних років Мілла Йовович під суворим наглядом матері відвідувала курси акторської майстерності, заняття з хореографії та вокалу, школу моделей, вчилася грати на гітарі. Мати контролювала абсолютно всі контакти дочки, включаючи особисті. Вона стала особистим агентом для дівчинки, і та вже в 11 років зіграла свою першу роль в кіно.

І якщо в такій ситуації будь-яка інша дівчинка з часом оголосила б матері бойкот, Мілла не противилася і була дуже старанною ученицею. Результат беззастережного підпорядкування матері перевершив всі очікування: Міллі Йовович вдалося досягти того, про що мріяла її мати, — вона стала справжньою суперзіркою.

Практично в кожному інтерв’ю Мілла не забуває згадувати про те, наскільки важливу роль в її професійному становленні зіграла матір. Вона дуже вдячна своїй наставниці.

А Галина ні на секунду не жалкує про те, що вона в повній мірі не реалізувалася. Хоча зараз вона проводить майстер-класи і навіть знімається в кіно: «Мені здається, що моя кар’єра відбулася. Адже вдала кар’єра — це не тільки професія, а саме життя. Коли ви дивитеся на своє життя і радієте, кажучи собі: “Все добре, можу і відпочити”. Ось у мене зараз такий стан».

Мені здається, що приклад Галини Логінової може служити чудовою мотивацією для тих, у кого все в житті пішло не так, як планувалося. Актриса змогла не впасти духом, а переключитися на реалізацію тих цілей, які були для неї доступними. А ще це ж чудова історія кохання, яка готова подолати будь-які перешкоди.

Ти вважаєш інакше? Тоді пиши про це в коментарях

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
12
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
4
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як радянська актриса змогла виховати зірку Голлівуду (родом з Києва)