До цього тату-майстра в Бразилії біжать табунами! Жіночка скине сукню, і ти все зрозумієш.


Між нами, жінками: не секрет, що поява на тілі розтяжок — привід сумувати. Через ці некрасиві смужки представниці жіночої статі стидаються з’являтися на пляжі в купальнику, а самооцінка падає нижче плінтуса.

На щастя, талановитий татуювальник з Бразилії розробив просте і оригінальне рішення! Здається, він – перший в світі чоловік, який зміг знайти відповідь на питання: чого хоче жінка.

? Gratidão MUNDÃO ? #GratidaoMUNDAO

A post shared by Rodolpho Torres ? TATUADOR (@rodolphotatuador) on

Бразилієць Родольфо Торрес знає мистецтво татуювання як свої п’ять пальців. Кожен раз, дивлячись на розтяжки у клієнтів, він говорив, що може з легкістю їх прибрати. Просто подивися фото, і переконаєшся сам, що парубок не бреше!

Mais uma cliente satisfeita de barriga nova ✨ #AgulhasMagicas

A post shared by Rodolpho Torres ? TATUADOR (@rodolphotatuador) on

У своїй роботі майстер використовує особливі чорнила. У нього індивідуальний підхід до кожної клієнта, тож, зробивши чорнило ідеального тілесного кольору, приступає до зафарбовування різних розтяжок або кіл під очима.

Поглянь, як все просто! Зараз на сеанс до Родольфо бажають потрапити багато американські зірки, телеведучі та гуру фітнесу.

Унікальний метод приніс чоловікові з Бразилії небувалу популярність: у його інстаграмі уже майже півтора мільйони підписників, а історії про нього не раз можна зустрітити на сторінках глянцевих видань.

Захоплені користувачі інтернету з нетерпінням чекають візиту Торреса в їхню країну, щоб теж отримати «зцілення» від дефектів шкіри.

Багато хто пише у коментарях, що мріяв би, абит такий майстер працював і в їхній країні. За таку послугу не жаль відвалити чималу суму грошей!

Ось яку заміну кремам і хірургам пропонує тату-майстер з Бразилії. Крім усього іншого, з цими чорнилами не страшно засмагати на сонці, а на сеанс може прийти будь-яка людина, яка досягла повноліття, адже фарба не викликає алергії.

Це справжній прорив в мистецтві тату. Думаю, про таку «операцію» потайки мріє чи не кожна жінка, що соромиться з віком свого тіла.

А що ти думаєш про приборкувачів розтяжок? Чекаємо твоїх коментарів під постом.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

До цього тату-майстра в Бразилії біжать табунами! Жіночка скине сукню, і ти все зрозумієш.