7 неймовірно зворушливих листів Гюррем до Султана Сулеймана.


Султан Сулейман був наймогутнішим правителем Османської імперії і, якщо вірити легенді, ніколи не червонів. І тільки один-єдиний раз його увігнала в фарбу краса його нової рабині Роксолани. Тоді ніхто й подумати не міг, що ця тендітна дівчина назавжди змінить життя султана.

Любов Гюррем і султана Сулеймана дійсно нагадувала чарівну казку! Любовні послання Гюррем до султана наповнені такою пристрастю, що важко повірити, що їх писала звичайна дівчина. На питання про те, звідки красуня бере такі красиві слова, вона відповідала: «Це не мої слова – це слова, які диктує мені любов».

Султан Сулейман був для Гюррем всім. Саме до свого повелителя вона зверталася в хвилини щастя і горя. Пропонуємо поглянути тобі на словесні плоди великої і щирої любові.

«Якщо ти будеш посміхатися, буду посміхатися і я. І зовсім не важливо, чи побачиш ти мою посмішку або побачу я твою. Адже важливо не те, що ми бачимо. Куди важливіше те, що ми відчуваємо».

«Ти – світло. Ти – подих. Ти – шепіт всіх найніжніших слів в світі. Ти – моє везіння. Ти – початок всіх початків. Ти – той єдиний чоловік, заради якого, якщо потрібно буде, я зумію розпрощатися зі своїм єдиним життям…»

«Що зробити для тебе, щоб ти повірив у вічність моєї любові до тебе? Я зроблю все, що захочеш, прийду в твій сон, стану місяцем або сонцем, зникну і з’явлюся, переверну будь-яку сторінку життя, скажу або прокричу будь-яке зізнання. Скажи лише одне тільки слово. І я зможу розтанути крапелькою посмішки на твоєму обличчі, яке я дуже люблю».

«Я отруєна отрутою, отрутою розлуки, і немає протиотрути. Всі фарби пожухли, і вітер злісно завиває і зносить все на своєму шляху. Райдуга померкла, пташка щастя покинула мене… Немає більше того безмірного щастя бути коханою. Дощі моїх сліз нехай проллються на твою Османську землю. Біль, нестерпний біль оселилився в моєму серці. Немає сил дихати. Немає сенсу жити. Немає можливості бути щасливою…»

«Хочеться купатися в світлі твоїх очей і одночасно ніжитися на теплих пісках твоїх солодких поцілунків. Хочеться відчувати твоє дихання і підлаштовуватися під нього своїм серцем. Коли я тримаю твої руки, я вмираю. Вогонь кохання розгорається в моїй душі, починається пожежа, яку не можна загасити! Знав би ти, як б’ється моє серце! Коли чую твоє ім’я, в моїй душі тремтять струни любові. Я тану, я стану водою і втечу…»

«Ти в моєму житті, немов струна, яка поєднує в собі всі октави і ноти і ллє в мою душу мелодію любові. Твої очі освітили моє життя під новим ракурсом, під ракурсом щастя, любові і нескінченної благополуччя».

«Ми були створені Аллахом одне для одного, призначені долею. Ніколи і ні за яких обставин я не залишу Вас, Повелителю. Я пронесу цю любов у собі в цьому світі і після смерті в своїй душі. Мій рідний, мій улюблений Сулеймане, не потрібні мені ні золото, ні коштовності, ні подарунки, аби мені бачити Вас поряд».

Напевно, така любов буває раз на століття! Дорогі читачі, бажаємо кожному з вас випробувати це прекрасне почуття, любити і бути коханими. Якщо ці жіночі послання знайшли відгук у твоїй душі, поділися ними з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
2
Злий
Мило Мило
12
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
38
Подобається
О боже О боже
5
О боже
Круто Круто
11
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 неймовірно зворушливих листів Гюррем до Султана Сулеймана.