Незвичні люди, яких важко відрізнити від ляльок


У той час коли світ все більше цінує розмаїтість і індивідуальність, є люди, які всіма силами прагнуть відповідати ляльковому ідеалу. Вони витратили купу грошей на операції, роблять яскравий макіяж і ретушують кожну свою фотографію так, щоб нагадувати Барбі і Кена.

Ми в редакції вирішили познайомити тебе з людьми-ляльками, зовнішність яких не залишає байдужих.

Валерія Лук’янова

Барбі з України стверджує, що зробила тільки одну операцію – збільшення грудей. Створити ж ляльковий образ Валерії Лук’яновій допомагає яскравий макіяж і сувора дієта.

Ліл Мікела

Реальна людина або герой комп’ютерної гри The Sims? Спори з приводу інстаграм-моделі з Лос-Анджелеса Ліл Мікела (Lil Miquela) не вщухають досі. Фахівці в сфері комп’ютерної анімації стверджують, що Ліл – це комбінація фотографії і 3D-моделі.

Амбер Гузман

У живу ляльку Амбер Гузман (Amber Guzman) перетворила м’язова дистрофія. Дівчина розповідає, що образ Барбі врятував їй життя – Амбер представила себе іграшкою, якій завжди потрібна допомога, в тому числі і для того, щоб пересуватися.

Дакі Той

Після участі в Australia’s Next Top Model про темношкіру модель-Барбі заговорили всі. Завдяки екзотичній зовнішності, яку підкреслили стилісти, Дакі Той (Duckie Thot) не тільки обзавелася сотнею тисяч фанатів, а й знялася для обкладинок таких культових журналів, як Vogue і Harper’s Bazaar.

Джастін Джедліка

Джастін Джедліка (Justin Jedlica) говорить, що хоче бути «пластичним» на 100%. Сам чоловік вважає, що ще не досяг ідеалу і після 190 пластичних операцій, які вже позаду, планує нові зміни зовнішності.

Анастасія Шпагіна

Настя – справжній майстер макіяжу. На YouTube дівчина публікує відео, де з легкістю перевтілюється в Шерлока, Капітана Джека Спароу, Джастіна Бібера і багатьох інших. Її лялькова зовнішність – теж результат вмілого візажу.

Анжеліка Кенова

Анжеліку з дитинства одягали і виховували як принцесу. «Батьки не дозволяли мені гуляти, зустрічатися з хлопчиками, тому у мене немає звичного досвіду дорослішання. Я не годжуся для реального життя – я як жива лялька», – розповідає дівчина. Зараз Анжеліка працює моделлю і вважає порівняння з Барбі компліментом.

А що тидумаєш про цих людей? Схвалюєш такий вчинок? Пиши у коментарях!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

-1
-1 points

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Незвичні люди, яких важко відрізнити від ляльок