Сива бабуся почувала себе нікому не потрібною. Тоді онука завела її до стиліста…


Чим старшою стає людина, тим складніше йому поміняти щось в собі самому. Позбутися від звички, якої вже багато років, дуже нелегко. Крім того, доводиться паралельно справлятися і з невпевненістю в своїх силах, які з віком лише зменшуються.

Однак іноді лише за допомогою змін можна впоратися з тими чи іншими життєвими ситуаціями. Мері, головна героїня нашої статті, прекрасно це знала.

Давня шанувальниця таланту Крістофера Хопкінса, відомого стиліста, жінка вже довгий час планувала похід до умільцю. Але самій їй було складно зважитися на таке перевтілення!

В якості моральної підтримки Мері взяла з собою онуку. Весела, кмітлива дівчина була рада допомогти чарівної бабусі.

Разом вони переступили поріг салону Хопкінса, сподіваючись, що його талант допоможе жінці. Варто сказати, Крістофер виправдав покладені на нього сподівання!

Попередній рік в житті Мері був дуже складним. Кілька близьких їй осіб пішли з життя, включаючи матір.

Кого-небудь іншого на місці нашої героїні горе захлеснуло б з головою. Однак Мері твердо вирішила, що не піддасться скорботі. Заради дітей і онуків жінка повинна була продовжувати жити повним життям.

Разом з Крістофером Мері почала планувати майбутнє перевтілення. Стиліст хотів запропонувати жінці радикально змінити зачіску, але розуміючи, які вразливі до змін літні люди, підійшов здалеку.

На подив стиліста, наша героїня відразу зрозуміла, що він мав на увазі. Мері дала Хопкінсу зрозуміти: вона повністю довіряє себе його вмінню!

Побачивши результати праці стиліста, внучка бабусі розсміялася від радості і несподіванки. Її обожнювана бабуся капітально змінилася і навіть дещо помолодшала. Тепер залишилося тільки познайомити Мері з новою зовнішністю.

Зачарована дівчина не скупилася на компліменти новому стилю бабусі. Ну а коли Мері подивилася в дзеркало, то мало не застрибала від захоплення.

Тепер, з карамелевим відтінком волоссям і широкою посмішкою, вона дійсно виглядає на десять років молодше. А це був далеко не останній крок у перетворенні Мері!

Пізніше стало відомо: жінка похилого віку вирішила капітально схуднути, а перетворення собі влаштувала ще й як нагороду за перші 14 скинутих кілограмів. Ось це сила волі!

З новим стилем енергійна бабуся стала ще більш жвавої і життєрадісною. Тепер літня жінка не сумнівається: в майбутньому її чекають лише приємні сюрпризи. А нам залишається лише сподіватися, що все так і буде!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Сива бабуся почувала себе нікому не потрібною. Тоді онука завела її до стиліста…