Іван Малкович: “Ліна Костенко завершує роботу над чотирма новими книжками”.


Ліна Костенко дописує три прозові та одну поетичну книжку. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив письменник і директор видавництва “А-ба-ба-га-ла-ма-га” Іван Малкович.

Про це Малкович зазначив у четвер, 19 березня, у своєму вітальному дописі з нагоди 90-ліття української поетеси.

View this post on Instagram

90 років неймовірній поетесі!. Нехай Бог оберігає на многії літа! ⠀ Незрівнянна Ліна Васи́лівна Косте́нко — українська письменниця, поетеса-шістдесятниця. ⠀ «І все на світі треба пережити, І кожен фініш – це, по суті, старт, І наперед не треба ворожити, І за минулим плакати не варт. ⠀ Тож веселімось, людоньки, на людях, Хай меле млин свою одвічну дерть. Застряло серце, мов осколок в грудях, Нічого, все це вилікує смерть. ⠀ Хай буде все пробачене пробачено, Хай буде вік прожито, як належить, На жаль, від нас нічого не залежить… А треба жити. Якось треба жити. ⠀ Це зветься досвід, витримка і гарт. І наперед не треба ворожити, І за минулим плакати не варт.»

A post shared by Складеш ЗНО на 200 (@mova_zno) on

“Зараз Ліна Костенко закінчує роботу над новим художнім твором про еволюцію і деградацію Російської імперії крізь призму українських доль, а також дописує книжку публіцистичних есеїв “За Далем – даль” і книжку спогадів з чудесною назвою… Фактично готова книжка її нових поезій… Останні 10 років Ліна Костенко спілкується зі світом за допомогою інтернету”, – написав видавець.

Також Малкович проінформував, що загальний наклад роману письменниці «Записки українського самашедшого» незабаром сягне позначки 200 тис. примірників, не рахуючи 30-40 тис. «піратських» копій.

«А загальний наклад останньої книжки вибраних віршів Ліни Костенко «300 поезій» — 123 тисячі примірників (у квітні додасться ще 7 тисяч 19-го перевидання), що є безпрецедентним явищем в сучасній європейській поезії», – зазначив він.

Нагадаємо, що 19 березня Ліна Костенко відсвяткувала своє 90-ліття.

Спеціально до ювілею письменниці у Нідерландах вийшла її збірка Cipressen branden («Кипариси горять»).

Ділись приємною новиною з друзями за допомогою соцмереж, а також читай найкраші цитати Ліни Василівни  Костенко.

 

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
28
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
4
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Іван Малкович: “Ліна Костенко завершує роботу над чотирма новими книжками”.