Лікарі допомагли дитині з деформацією черепа. Нині малюка не впізнають навіть батьки!


Подумати тільки, як за останні десять років просунулася медицина! За допомогою лікарів люди хвороби, які вважаються раніш невидимими. Сьогодні мова йтиме про усунення деформації скелету у дітей, так як в цьому віці легше всього змагатися з костями, що лише формуються.

Синдром Крузона — генетичне захворювання, що призводить до передчасного зростання кісткових черепа. Через хворобу у нещасних розвивається косоокість, глухота і сліпота, можуть бути проблеми з розумовим розвитком.

Кожен випадок індивідуальний, адже зпаціентами працює стоматолог, офтальмолог, травматолог, нейрохірург та багато інших спеціалістів. Цей хлопець попав у хороші руки, і завдяки старанню лікарів його обличчя змінилося до непізнаваності!

До проведення операції хлопчик випробував проблеми з диханням. При синдромі Крузона медики використовують єдиний метод лікування — хірургічне втручання.

Хоч хвороба доволі рідкісна, від цього вона не менш небезпечна. На жаль, профілактики захворювання не існує.

Ось як лікарі допомогли хлопчику, зробивши з нього зовсім іншу людину. Взагалі, хвороба не вилікувана до кінця, тому малюку призначені часткові медичні огляди, щоб уникнути рецидиву.

Немає нічого більш несправедливого, ніж вроджена генетична хвороба. Життя народжених дітей на невимовні страждання. Але сподіватимемось, що у цього хлопця все буде гаразд!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Лікарі допомагли дитині з деформацією черепа. Нині малюка не впізнають навіть батьки!