На прийомі лікар поставив їй дивне запитання. Почувши його слова, вагітна втратила дар мови…


Подружжя Вебб з канадської провінції Альберта дізналися, що у них буде дитина, вже через кілька місяців після весілля. Спочатку Бетані і Тім планували почати думати про продовження роду не раніше ніж через рік, але доля розсудила інакше.

Втім, закохані лише зраділи таким новинам. Від того, що дитина з’явиться раніше, ніж планували, менш бажаною вона не стане. Однак в майбутньому Вебб очікував величезний сюрприз!

Через кілька місяців на плановому огляді лікар раптом поставив Бетані несподіване запитання. Медик поцікавився, чи були раніше в її роду випадки багатоплідних пологів. Вагітна розгубилася, а фахівець тим часом вивів на екран зображення.

Обернувшись до монітора, лікар почав рахувати. «Коли він показав на екрані третього немовля, я подумала – вистачить! Але медик не замовкав», – згадує сьогодні багатодітна мати.

Як з’ясувалося, в животі у Бетані розвивалося відразу чотири ембріони. Подружжя Вебб зізналися, що спочатку серйозно запанікували. А прокинувшись від страху, відразу почали прикидати, як їм доведеться змінити свої плани на майбутнє.

Подружжю довелося тимчасово переїхати до матері Тіма, оскільки їх власна квартира вмістити шістьох не могла. Також парі терміново потрібно було закупити все необхідне для дитини, але в чотириразовому розмірі. «Памперси були всюди!» – ділиться спогадом Бетані.

Лікарі уважно спостерігали за станом здоров’я майбутньої матері і її малюків. На 8-му місяці вагітності, коли стало ясно, що сама жінка народити не зможе, медики провели Бетані кесарів розтин. На світ з’явилося чотири живих і здорових дівчинки!

За словами медиків, вірогідність подібного розвитку подій становила один до 15 мільйонів. Четверо дітей за одні пологи для жінки, що не вдавалась до штучного запліднення – вже неймовірна рідкість. А вже чотири дівчинки і зовсім роблять цей випадок унікальним.

Для Тіма дочки стали справжнім дивом. Рік тому помер батько чоловіка, який, на думку Вебба, був би просто щасливий мати чотирьох онучок. Сьогодні Тім готовий зробити заради дочок все і стати для них найкращим в світі татом.

Молоді батьки дуже втомлюються, але все одно знаходять сили радіти життю і навіть із задоволенням жартують. «Чотири доньки? Чудово! Нам з Тімом не довелося сперечатися при виборі імені!» – посміхається Бетані.

 

Вразила історія подружжя? Тоді ділись нею з друзями!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

На прийомі лікар поставив їй дивне запитання. Почувши його слова, вагітна втратила дар мови…