Прийнявши пологи, лікар гортав медичну карту породіллі. Раптом він побачив її прізвище…


Кайл Сміт і Крістен Макінтош з американського міста Омаха, що в штаті Небраска, очікували появи на світ своєї першої дитини. Дівчинка, якій батьки завчасно вибрали ім’я Хантер Роуз, повинна була народитися 16 серпня, в 21 день народження її мами.

Але за тиждень до пологів стан Христини раптово різко погіршився. На щастя, досвідчений лікар зміг розібратися з ситуацією, врятувавши і породіллю, і немовляти. Однак головний сюрприз чекав молодих батьків попереду.

Крістен з Кайлом надійшли в лікарню за тиждень до очікуваного терміну. Жінка скаржилася на надзвичайно болючі перейми. Оглянувши пацієнтку, лікар прийшов до висновку: народжувати потрібно негайно!

На жаль, Макінтош вже була не в змозі народити самостійно. Пацієнтці довелося робити екстрене кесарів розтин. Але у її лікаря був багатий досвід роботи зі складними випадками. 28 років стажу в пологовому будинку — не жарти!

Пізніше, розглядаючи свідоцтво про народження, подружжя раптом помітило щось незвичайне. Попросивши у батьків власні свідоцтва, Кайл з Крістен звірили всі дані і зрозуміли: стався неймовірне збіг!

Більше 20 років тому у матерів подружжя приймав пологи якийсь Жорже Сотолонго. А в виданому на ім’я Хантер Роуз документі значився цей же лікар. Розпитавши батьків ще раз, молоді тато і мама зрозуміли: їхню дочка врятував той же чоловік, який допомагав з’явитися на світло їм самим!

Коли Кайл з Крістен розповіли про все самому доктору Сотолонго, чоловік був вкрай здивований повідомленнями. Втім, шокувати медика непросто, і незабаром усміхнений Жорже вже фотографувався на пам’ять зі своїми незвичайними пацієнтами!

Тепер молоде подружжя і їх родичі вважають Сотолонго другом родини.

Сам же лікар жартує, що чекає, поки виросте Хантер Роуз, щоб в майбутньому прийняти її дитину і встановити найнезвичніший рекорд в світі!

Яких тільки збігів не стається в світі! Якщо ти вражений історією, поділись з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Прийнявши пологи, лікар гортав медичну карту породіллі. Раптом він побачив її прізвище…