На берег Північного моря викинуло 29 китових трупів. Ось що виявили у них в животах …


Ще близько століття тому більшості здавалося, що простори нашої планети величезні. Люди безтурботно використовували ресурси Землі, забруднюючи навколишнє середовище.

Однак сьогодні з кожним днем стає зрозуміло, що за минулу легковажність доведеться платити, причому не тільки нам, а й іншим видам, які мешкають на планеті. Тіла кашалотів, знайдені не так давно на узбережжі Північного моря, лише підтверджують цю тезу.

У шлунках мертвих гігантів виявили величезну кількість пластику. Серед найжахливіших знахідок були 13-метрова рибальська сітка і 70-сантиметровий пластиковий уламок від автомобіля.

Люди вже давно забруднюють Світовий океан. Саме туди потрапляють всі принесені річками відходи. Стічні води, пестициди, пластик вбивають морських мешканців. А деякі країни не гребують відправляти в океан навіть радіоактивні відходи!

Близько 80% всього пластикового сміття світу в кінці кінців виявляється в океані. Часто цей мотлох буває прозорим. Морські тварини непомітно для себе проковтують його шматочки і згодом вмирають в страшних муках.

Птахи, водоплавні ссавці, риби – всі мешканці океанів знаходяться під загрозою. Від забруднення водних просторів страждають навіть корали!

Цього величезного кашалота викинуло на узбережжі Каліфорнії. У шлунку тварини було дуже багато пластика.

Варто зауважити, що кити не надто часто гинуть від переїдання пластика. Їх могутній організм найчастіше здатний впоратися з такою «їжею». А ось більш дрібні морські тварини нерідко отримують розриви внутрішніх органів!

В останні кілька десятиліть були виявлені величезні сміттєві плями, що ліниво дрейфують по поверхні світових океанів. Найбільшу з них, Тихоокеанську пляму, за розмірами можна порівняти з американським штатом Техас!

Як бачиш, ситуація вкрай серйозна. Щиро сподіваюся, що людство зможе реорганізуватися і почати приділяти увагу дійсно важливим проблемам. Інакше через кілька десятків років ми виявимо, що безповоротно перетворили планету в купу сміття!

А що ти думаєш з цього приводу? Поділися своєю точкою зору в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
31
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
36
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

На берег Північного моря викинуло 29 китових трупів. Ось що виявили у них в животах …