Точно вампір! 68-річний шанхайський дідусь виглядає на 22.


Чи боїшся ти старості? Що відчуваєш, коли помічаєш зморшку і сивий волосок? Хто ж не мріє бути вічно молодим?

Ти можеш сказати, що догляд за своїм тілом обходиться занадто дорого. Нескінченні косметичні процедури і дорогі продукти з консультаціями у кращих дієтологів можуть дозволити собі якісь зірки.

Поспішу порадувати тебе  — бути вічно молодим можна без великих витрат. Довести це я збираюся на прикладі дивного китайця по імені Ха Хай. Цей 68-річний житель Шанхая вражає всіх своїм зовнішнім виглядом, адже він виглядає максимум на 25!

Ха народився в 1950 році. Широкій публіці він став відомий завдяки участі в конкурсі краси в 2016 році. Тоді він обійшов безліч 20-річних конкурентів і в підсумку завоював почесний титул «Нацмодныший дідусь Шанхая».

Втім, Хай фактично ще не дідусь, оскільки його 37-річна дочка ще не подарувала йому онуків.

Дивно, наскільки Ха активний для своїх років. Він щодня займається йогою і медитує, танцює і співає.

Саме в фізичних вправах Ха знаходить один із секретів своєї молодості. Завдяки щоденному висінню вниз головою, у нього не з’являються зморшки і не сивіє волосся.

За словами китайця, у кожної людини є фізичний, біологічний і психологічний вік. Він каже, що його біологічний вік становить 68 років, психологічний  — 20, а фізичний  — 43, тобто стан тіла.

Ха наголошує на важливості психологічного віку. Саме позитивне мислення, розумова і емоційна сили дозволяють йому зберігати молодість.

«Користуючись спеціальними розрахунками, я щодня перевіряю свій вік. Це зовсім не жарт, а чиста наука», — розповідає дідусь.

Ха народився в багатодітній родині військового. Батько сімейства помер, коли хлопчик був зовсім малий. Тоді його матері довелося утримувати сімох дітей.

У 20 років Хай став працівником текстильної фабрики. Молода людина мріяла виступати на сцені, але членство в комуністичній партії не дозволяло йому просто так покинути роботу.

До 40 років китаєць вивчив англійську і зібрався круто змінити своє життя, він став економістом. Завдяки новій роботі Ха подорожував по світу. З робочими візитами він побував в Сенегалі, Конго, Еквадорі.

У 1991 році Ха отримав нагороду від президента Сенегалу за відмінну роботу і внесок в економіку країни.

«Людина молода, поки відчуває себе молодою. Це нерозривно пов’язано з психологією. Саме позитивні думки допомагають мені залишатися бадьорим і сильним в свої роки»,  — говорить Ха.

Все ще користуєшся всілякими кремами і сподіваєшся, що до старості назбираєш грошей на пластику? Забудь про це, краще пізнавай мудрість Сходу. Ха далеко не перший старий азіат, який вражає своїм неймовірним зовнішнім виглядом.

Налаштуйся на позитивне мислення, купи собі килимок для йоги, знайди в ынтернеті навчальні уроки і, звичайно ж, біжи до перекладини, щоб повисіти вниз головою.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Точно вампір! 68-річний шанхайський дідусь виглядає на 22.