Купити абстрактну картину або замовити?


При створенні сучасного інтер’єру люди все частіше звертаються до абстрактного живопису. Це зовсім не дивно. Абстрактна картина, вдало підібрана під колір, тон і характер інтер’єру, робить його сучасним і оригінальним.

У чому ж секрет популярності абстрактних картин, які види абстракцій бувають і як правильно купити або замовити абстрактну картину – ми розповімо в цьому невеликому огляді.

У чому ж секрет популярності абстрактних картин, які види абстракцій бувають і як правильно купити або замовити абстрактну картину – ми розповімо в цьому невеликому огляді.

Щоб все було просто, ми можемо розділити абстрактне мистецтво на шість основних типів:

  • криволінійні картини
  • пов’язані з кольором або світлом
  • геометричні
  • емоційні або інтуїтивні
  • жорсткі
  • мінімалістичні


Деякі з цих типів менш абстрактні, ніж інші, але так чи інакше всі вони пов’язані з відділенням мистецтва від реальності.

Часто буває, що людина абсолютно чітко уявляє, яку саме абстрактну картину вона хочете. Вона знає її розмір, основні кольори, тони, але не може знайти те, що потрібно, навіть перелопативши купу сайтів, де представлено більше 1000 абстрактних картин від понад 100 авторів.

Що ж в такому випадку робити? Ми радимо вам ще раз уважно подивитися всі представлені в розділі Абстракція картини і відібрати ті, які найбільше до душі.

Навіть якщо картини не підійшли за розміром або кольором, але в цілому сподобалося, як конкретний автор працює з кольором і текстурою – ви просто можете надіслати відібрані роботи, які сподобались, на сайт і узгодити написання потрібної картини під замовлення тим же автором.

Справжні професіонали працюють як з невеликими полотнами, так і з полотнами шириною в кілька метрів. Дуже часто в сучасному житловому та офісному інтер’єрі під абстракцію виділяють цілу стіну. Для цього існує напрацьована практика доставки картин в будь-яке місто або країну. Таким чином, вам не потрібно обмежувати свій вибір тільки наявними на сайті картинами. Ваша абстракція може бути написана для вас під замовлення.

Енергія, яскравість і експресія абстрактних картин роблять їх дуже популярними в сучасних інтер’єрах. Справді, мало що наповнює порожній простір такою енергією, як безліч яскравих кольорових плям, що утворюють хаотичний малюнок. На фото інтер’єрів вище можна переконатися в тому, як багато змінює в сучасному інтер’єрі яскрава абстрактна картина.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Купити абстрактну картину або замовити?