Ось куди зник рудоволосий Рон із «Гаррі Поттера». Чому Голлівуд ігнорує цього актора.


Кіносага про юного чарівника Гаррі Поттера стала однією з найбільш комерційно успішних кінофраншиз усіх часів і народів.

Все почалося з серії книг, написаних тоді ще нікому не відомою англійською письменницею Джоан Роулінг. Перша книга «Гаррі Поттер і філософський камінь» вийшла в 1997 році. Письменниці вдалося створити цілий магічний всесвіт, в яку з головою занурювалися не тільки діти, а й дорослі.

Одне з перших інтерв’ю 17-річної давності Руперта Грінта й Емми Уотсон.

Після зйомок у фільмах про Гаррі Поттера багато акторів дійсно отримали казкову популярність! Деніел Редкліфф і Емма Вотсон, наприклад, довели, і не раз, що їм по зубах будь-яка роль. Їх запрошують на різні шоу, за їх увагу борються світові модні бренди — ці актори затребувані у світі шоу-бізнесу. Чому ж Голлівуд настільки неприхильний до третього головного героя відомої кіносаги — Руперта Грінта?

29-річний Руперт Грінт, колись зіграв у поттеріані рудоволосого Рона Візлі, раз у раз потрапляючого в різні неприємності, не схожий на інших голлівудських зірок. У нього немає аккаунта у Твіттері, він практично не спілкується з журналістами і будь-яким шляхом намагається зберегти анонімність і приватність. Грінт жартує, що спеціально купив лише одну пару взуття, аби тільки рідше виходити на вулицю.

За словами Руперта, на відміну від своїх колег, він ніколи не мріяв про славу, що звалилася на нього після зйомок «Гаррі Поттера». За весь цей час він знявся в декількох десятках фільмів, але жодному з них не вдалося повторити успіх чарівної кінофраншизи. Мабуть, одна з найбільш обговорюваних і помічених критиками робіт — це «Уроки водіння» 2006 року.

Руперт Грінт не витрачає гроші на дорогі тачки і величезні пентхауси. Актор веде досить скромний спосіб життя. Хлопець придбав вантажівку для морозива, кілька будинків у Великобританії і ні в яку не бажає перебиратися в США, навіть заради зйомок.

З фургоном для морозива все склалося дуже забавно: «Колись у мене була мрія — купити фургон для морозива. Одного разу я сів у цю вантажівка, щоб зробити розворот біля одного з місцевих пабів. Там уже стояло кілька діточок з кишеньковими грошима, бажаючих купити морозиво. На жаль, у мене в машині не було того, за чим вони прийшли. Але я засвоїв урок!»

«Щоб займатися продажем морозива, мені довелося отримати ліцензію. Незабаром я затаритися морозивом і роз’їжджав по передмістях в пошуках діточок, а потім абсолютно безкоштовно пригощав їх холодним ласощами», — згадує Руперт.

Як склалося життя Руперта Грінта після закінчення зйомок «Гаррі Поттера»? Цілком вдало! Справа в тому, що Грінт ніколи не ставив перед собою мету побудувати успішну акторську кар’єру. Хлопець просто живе і радіє життю, у нього зовсім інші пріоритети, ніж у більшості його колег по цеху, і його загалом влаштовує нинішній стан справ.

«Коли я починав, успішна акторська кар’єра не була тим, до чого я прагнув. Я, звичайно, був закоханий у те, що я робив. Але кожен раз, коли я питав себе: “Хлопче, це дійсно те, чим ти хочеш займатися по життю?” — то розумів, що багато пропустив. Мені хотілося пожити далеко від усього цього, не мати ніяких зобов’язань і просто побути вільним», — відверто розповідає Руперт Грінт.

Грінт все ще не отримав «Оскар» і, подивимося правді в очі, навряд чи коли-небудь отримає цю нагороду, але актор зізнається, що грошей, які він отримав за зйомки в кіносазі про Гаррі Поттера, йому вистачить ще на кілька життів.

– Випадок Руперта Грінта — приклад того, що в певний період життя ти можеш раптом усвідомити, що у тебе більше не лежить душа до того, чим ти раніше займався. І ти не зобов’язаний йти ні на які жертви. Більше користі буде, якщо ти займаєшся тим, що дійсно любиш, навіть якщо це не принесе тобі ніякої слави.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось куди зник рудоволосий Рон із «Гаррі Поттера». Чому Голлівуд ігнорує цього актора.