Зовнішня реклама: 9 прикладів геніального outdoor


Іноді серед надмірної кількості рекламних щитів, банерів, різних афіш і роликів дуже складно помітити справжній креатив. Ось кілька яскравих прикладів реклами, яку просто неможливо було пропустити.

Unitech

Своїм прикладом найбільший індійський забудовник і креативне агентство JWT, Нью-Делі підняли зовнішню рекламу на нову висоту, в прямому сенсі цього слова. Висотна будівля, яка рекламує новий котеджне містечко в Карме Лейклендс в Індії, зібрана з сотні макетів сірникових коробок.

Leica

Швейцарська агенція Advico Young & Rubicam провела оригінальну outdoor-кампанію для фотоапаратів Leica, яка просто і лаконічно передає всі переваги камери, в тому числі якість її зуму. Ідея проста – білборди копіювали елементи навколишнього середовища в 12-кратному збільшенні.

Nike: Knitting

Для просування нової моделі кросівок Free Flyknit Nike і креативщики з Wieden + Kennedy Шанхай зв’язали величезний кросівок прямо на рекламному щиті. Троє працівників одягли кросівок на босу ноги, давши уроки в’язання на одній з найжвавіших вулиць міста, привертаючи загальну увагу.

 

Black Tower Home Security

Співробітники рекламного агентства TBWA / Ванкувер довели, що саме люди крадуть, в геніальній зовнішній рекламі для охоронної компанії Black Tower. На щиті креативщики розмістили предмети домашнього вжитку, такі як картини, подушки і килими. До кінця тижня всі предмети на білборді вкрали, залишивши тільки повідомлення: «Люди крадуть. Black Tower Home Security»

Science World

Агентство Rethink з Ванкувера наклеїло 9 тис. сліпучих скляних «діамантів» на щит, що рекламує виставку «Science World’s Treasure!». Креативники закликали відвідати музей і сприяти розвитку науки в Ванкувері. А представники Світового музею підкреслили той факт, що, в порівнянні з більшістю інших дорогоцінних каменів, діаманти не такі вже й рідкісні.

Промо «Післязавтра»

Рекламна кампанія фільму-катастрофи 2004 року про глобальне потепління «Післязавтра» індійського креативного агентства Contract була створена для кінотеатру Adlabs в Мумбаї. Бажаючи повторити сам сюжет фільму і створити якомога більш драматичне настрій у глядачів, креативщики помістили білборд з афішею кінострічки в море недалеко від міста.

Невидимий

Зовнішня реклама «Invisible» рекламного агентства JWT Мельбурн була створена для Дитячого Правозахисного Фонду Австралії з метою підвищення обізнаності про зневагу і жорстоке поводження з дітьми. Рекламні постери були роздруковані і розміщені на головних вулицях Сіднея. Робота отримала бронзу на Каннському фестивалі у 2010 році.

Levis

Заснований ще в середині 1800-х років бренд джинсів вже давно отримав всесвітню любов і визнання, а все завдяки яскравій і неординарній рекламі. В даному випадку Levis розмістив на білборді частину своїх знаменитих джинсів моделі 501S, візуально показуючи якість аж до деталей.

Heineken

Гігантський плакат, створений агентством TBWA і розміщений в Амстердамі, так і манить взяти пляшечку пивка… Оригінальна реклама виконана в стилі тривимірного об’єкту, створюючи відчуття руки, яка тягнеться за пляшкою. Прекрасний приклад ефективності простої ідеї.

Мрієш про нестандартну рекламу для свого бренду? Тоді варто звернутись до майстрів своєї справи – http://media-advertising.com.ua

Чому варто вибрати рекламне агентство Media-Advertising?

• значний досвід роботи в області виготовлення зовнішньої реклами в Києві, який дає можливість створювати дійсно ефективну зовнішню рекламу;

• знаходиться в місцях з максимальною маневреністю, що гарантує популярність товарів або послуг;

• прийнятна вартість виготовлення зовнішньої реклами, а також інших видів зовнішньої реклами.

• налагоджена і стабільне виробництво зовнішньої реклами.

А який рекламний креатив сподобався тобі найбільше? Ділись у коментарях!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Зовнішня реклама: 9 прикладів геніального outdoor