Королівська ялинка: як прикрасили до Різдва резиденцію Єлизавети II.


Ось уже багато років Єлизавета II не змінює традиції – щороку вона в оточенні дітей, онуків і правнуків зустрічає Різдво в Сандрінгемі, але при цьому розпоряджається, щоб всі королівські резиденції були пишно прикрашені до святкового сезону.

Днями був представлений святковий декор Віндзорського замку. У залі святого Георгія встановили шестиметрову ялину, а в Червоної вітальні – зелену красуню заввишки чотири з половиною метра.

Цього року превалюють червоні і золоті прикраси. Крім кульок, дзвіночків і бантиків на гілках можна розгледіти маленькі корони.

Обидва дерева сорту Нордман доставили з Великого парку при замку. Почав цю традицію принц Альберт, чоловік королеви Вікторії. За його особистим розпорядженням ялину Нордман для Різдва в палаці привезли з Німеччини, звідки він був родом. Пізніше їх висадили і в Британії.

На честь двохсотріччя від дня народження королеви Вікторії і принца Альберта (обидва народилися в 1819 році) в їдальні виставили різдвяні подарунки, які подружжя підносили один одному протягом спільного життя. До речі, саме завдяки Вікторії і Альберту в Великобританії поширилася традиція наряджати ялинки в грудні.

Королева перейняла цю звичку у матері-німкені, а в 1848 році вона разом з чоловіком відправила по британським школам і казармам прикрашені ялинки.

Як тобі такий новорічний декор? Ділися враженнями у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Королівська ялинка: як прикрасили до Різдва резиденцію Єлизавети II.