14 років тому американський студент пропав в Азії. Нещодавно його виявили в найнесподіванішому місці…


На жаль, в нашому світі люди пропадають без вести дуже часто. Пов’язано це з різними речами, як і зі злим умислом, так і з банальними випадковостями.

Подібні історії починаються не тільки з «вийшов з дому і не повернувся», люди також дуже часто зникають під час подорожей по чужих країнах, адже в гонитві за новими відчуттями люди забувають про обережність.

У далекому 2004 року студент коледжу Девід Снеддон відправився в подорож по країнах Сходу, щоб вивчати азіатську культуру. Через деякий час його батьки отримали звістку, що їхній син безслідно зник десь в китайській провінції Юньнань.

Під час переходу через ущелину Стрибок Тигра хлопець безслідно зник, останній раз його бачили в місцевому барі. За офіційною версією китайської влади, Девід зірвався і впав вниз. Його тіло так і не було знайдено.

Рой і Кейтлін Снеддон — батьки Девіда — в офіційну версію не повірили. Їхній син був досвідченим мандрівником і не міг просто оступитися і впасти. Та й сама історія здавалася зовсім безглуздою.

«Доказів події — нуль, — заявила його мати. — Будь це так, то мій син був би першим американцем з часів Другої світової війни, який пропав без вісті в Китаї».

Рой, взявши двох синів, особисто відправився в Китай, щоб знайти тіло Девіда. Вони прибули в ущелину через місяць після його зникнення і знайшли там лише поліцейських, які обшукували місцевість. Тіло все ще не було виявлено.

Незабаром батькові вдалося знайти деякі ниточки. Гід стверджував, що пройшов разом з Девідом через всю ущелину, а також багато людей впізнавали хлопця на фото в багатьох закладах в Шангрі-Ла але на цьому сліди хлопця обривалися.

Через 7 років, в 2011 році, Снеддони отримали дивний телефонний дзвінок. Чоловік, який представився адвокатом і експертом по Північній Кореї Ніколасом Крафтом, стверджував, що зникнення їхнього сина схоже на північнокорейську операцію з викрадення людей.

Звичайно ж, спочатку ця версія здалася рідним Девіда смішною і безглуздою, але, поспілкувавшись з іншими експертами, вони перестали вважати її нісенітницею. Мелані Кірпатрік стверджувала, що саме в ті дні саме в провінції Юньнань була помічена активність північнокорейських оперативників.

У 2016 році південнокорейська організація, яка займається розслідуванням викрадень людей Північною Кореєю, розповіла, що за наявною у них інсайдерською інформацією, Девід дійсно проживає в Пхеньяні.

Подібна організація в Японії стверджує, що Девід був викрадений, щоб навчати лідера КНДР Кім Чен Ина англійській мові. Така ж інформація є і у південнокорейців. Також повідомляється, що хлопець одружений на дівчині на ім’я Кім Ен Хе і у них вже двоє дітей.

Здавалося б, тепер проблему можна було вирішити, але офіційний Вашингтон не поспішав діяти, вважаючи, що подібні вкидання — лише спроби Японії змусити США натиснути на Корею. У 2017 році кілька сенаторів навіть зажадали від Дональда Трампа негайного вирішення цього питання.

Незважаючи на те, що за станом на поточний момент Девід все ще вважається зниклим безвісти, його сім’я знайшла якийсь душевний спокій. Адже їхній син живий і, можливо, допомагає людям у Північній Кореї. Але припиняти пошук вони, звичайно ж, не планують.

Більше подробиць про цей дивний інцидент ти можеш дізнатися з ролика нижче. Там містяться ще ряд доказів і кілька цікавих інтерв’ю з експертами. Матеріал подано англійською мовою.

З огляду на останні події на Корейському півострові, нам здається, ймовірність того, що Девід нарешті повернеться додому, зараз висока як ніколи. З іншого боку, якщо він дійсно навчав Кім Чен Ина, то дуже сумнівно, що таку людину відпустять так просто. Будемо з цікавістю спостерігати за ситуацією.

А як ти думаєш, що насправді трапилося з Девідом Снеддоном? Поділися своєю думкою в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14 років тому американський студент пропав в Азії. Нещодавно його виявили в найнесподіванішому місці…