«Найгірший кошмар у житті!» У французької фігуристки оголились груди під час Олімпіади.


Яких тільки конфузів не буває у житті! Головне в таких випадках — робити вигляд, що нічого не сталось, і завершити те, що почав.

Багаті на цікаві випадки і Олімппійські зимові ігри -2018. Нещодавно казус стався під час парного виступу французьких фігуристів Гійома Сізерона і Габріелли Пападакіс в рамках Олімпіади. У спортсменки відлетіла застібка танцювального сукні, що оголило її груди.

На щастя, інцидент не завадив французам завоювати срібло в змаганнях.

Після цього на прес-конференції спортсменка заявила, що подібна проблема з сукнями — це «найгірший кошмар у житті», і що їй залишалося лише молитися, щоб плаття повністю не злетіло.

«Мене відволікало це, коли сталося на Олімпіаді, кошмар. Це сталося в кілька перших секунд, але ми зібралися і продовжили програму, не було іншого вибору», — додала фігуристка.

Тим часом, інцидент не особливо позначився на виступах французької пари. Красу їх виступу арбітри оцінили в 81,93 бала. Таким чином вони здобули срібну медаль.

Ось як це відбувалось:

Всі світові телеканали потім крутили ці кадри. Пізніше в інтерв’ю дівчина зізналась, що під час виступу думала тільки про одне — скоріше б все закінчилося, щоб потім сховатися від усіх в туалеті. Взагалі, у спортсменів неприємності такого роду трапляються часто: довгі спідниці чіпляються за ковзани, відриваються рукава, падають прикраси.

Як говорить експерт, швидше за все, в сукні з самого початку існувала проблема із застібкою, яка кріпилася на шиї. Очевидно, напортачив кравець -— вибрав невдалий замочок.

Нині існує багато різних варіантів: одні вважають за краще пришивати до сукні застібки як на бюстгальтері, хтось обходиться кнопками або гачками. Найнадійніші — це гачки, як на корсеті балерин: один гачок пришивається в одну сторону, інший в іншу. Такі гачки може розстібнути лише людина, сам він ніколи не розстібнеться.

Зазвичай костюм для фігурного катання не передбачає нижньої білизни. Це, в першу чергу неестетично. Уявляєш, якщо з-під сукні будуть виглядати лямки від ліфа? Тоді все враження від виступу згладиться.

Якщо у фігуристки великий бюст, до костюму пришивають тверду чашку для підтримки грудей. Але у випадку з француженкою така чашка б не врятувала ситуацію. Взагалі, будь-який костюм повинен дуже щільно сидіти на спортсмені, практично стягувати тіло, але в той же час не заважати руху.

Приклад Габріелли Пападакіс показує, що іноді, аби здобути медаль, все-таки доводиться показувати груди. Жарти жартами, але якщо у тебе в житті траплялись конфузи, пиши нам у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

«Найгірший кошмар у житті!» У французької фігуристки оголились груди під час Олімпіади.