Комплекси принцеси Діани, які не давали їй жити спокійно.


Зараз у зв’язку з виходом останнього сезону популярного серіалу «Корона» знову пішла хвиля підвищеного інтересу до постаті принцеси Діани, особливо до її особистого життя. Мудрість Діани полягала в тому, що вона не тільки добре знала всі свої недоліки, але і вміла подати їх у вигідному світлі. А причин для занепокоєння вистачало.

Сьогодні релдакція Популярне розповість про недоліки та комплекси принцеси Діани.

Комплекси принцеси Діани

Вага

«Улюблена» тема Діани — це її вага. Зайвий, як вона вважала. А тому більшу частину свого подружнього життя вона присвятила боротьбі з цим недоліком. На жаль, метод був не найкращим: Діана заробила нервовий розлад. Вперше воно дало про себе знати за кілька місяців до весілля. А все тому, що Чарльз вирішив пожартувати над її талією. Цього виявилося достатньо, щоб вразлива дівчина почала стрімко худнути, а її талія зменшилася за короткий проміжок часу на цілих 15 см — до 59!

Булімія залишалася «кращим» засобом в боротьбі із зайвою вагою багато років. Дійсно, навіщо мучити себе дієтами, якщо можна їсти все, що хочеться. Головне, після рясного застілля викликати блювоту, і проблема зайвих кілограмів вирішена. Так довгий час думала Діана.

Пізніше з’явилися набагато більш правильні способи. Діана полюбила спорт і в 90-х роках посилено тренувалася.

Ніс

У Діани, виявляється величезний ніс! Як же раніше цього не помічали? Вся справа в тому, що на більшості фотографій ніс здається цілком собі звичайним. Секрет — в правильно підібраному ракурсі. Якщо у тебе великий ніс, скористайтеся фірмовим прийомом Діани: нахиліть голову на бік і вниз, і звідти вже дивіться в камеру.

До речі, об’ємна коротка стрижка також допомагає врівноважити на обличчі великий ніс. Гладке і пряме волосся робить акцент на рисах обличчя, тому, якщо у тебе вони не ідеальні, скористайся лайфхаком.

Зріст

Уявляєш— 180 см! Мрія будь-якої моделі. Але Діана була не моделлю, вона була принцесою. Їй дуже хотілося відповідати статусу, але природа не нагородила її витонченою зовнішністю. Дружина принца дуже з цього приводу переживала. Мало того, що вона була вище майже всіх жінок і деяких чоловіків зі свого оточення, і збоку це дуже впадало в очі…

Вона була одного зросту з чоловіком. Але ж так не повинно бути! Саме тому «неправильну» Діану на спільних фотографіях з Чарльзом ставили так, щоб вона була нижчою за нього, а то і зовсім садили.

Дівчина дуже нервувала щодо зросту, тому постійно сутулилася. Згубна звичка якщо і робила принцесу нижче, то тільки в її голові, а ось скривила хребет цілком собі реально.

У високого зросту принцеси Діани був один безумовний плюс. Адже це саме вона ввела в моду балетки і класичні туфлі-човники на невеликих підборах.

Фігура

Широкі «чоловічі» плечі зовсім не прикрашають жінку. А у принцеси вони були саме такими. Від цього фігура здавалася грубуватою, що дуже засмучувало дружину принца Чарльза. На її щастя в 80-хх рр. мати широкі плечі було модно. Всесвітньо відомі дизайнери наповнювали свої колекції вбранням з пишними плечима. А ще величезною популярністю користувалися підплічники. Так що у все це божевілля Діана вписувалася дуже органічно.

Але мода — дама мінлива… Настали 90-і, і з їх приходом у принцеси посилилися комплекси щодо своєї фігури плавчині. Довелося записатися в спортзал. Результат, правда, виявився не таким, який очікувала леді Ді. До широких плечей додалися накачані ноги, і фігура остаточно втратила жіночність.

Ми знаємо Діану іншою: привабливою, жіночною, доброю. У пам’яті вона назавжди залишиться «королевою людських сердець». І всього цього їй вдалося досягти без пластичних операцій.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Комплекси принцеси Діани, які не давали їй жити спокійно.