Історія кохання Софії Ротару і її чоловіка Анатолія Євдокименка


У 2020 році Софія Ротару відзначала би 52 роки спільного життя зі своїм чоловіком. На жаль, найдорожчої людини в житті співачки не стало ще в 2002 році. ЇЇ чоловік, Анатолій Євдокименко, прожив всього 60 років. Сьогодні редакція “Популярне” хоче пригадати історію їхнього кохання.

Кохання Софії Ротару

Скільки б їй не приписували помилкових романів, до сьогоднішнього дня виконавиця хіта «Червона рута» залишається вірна покійному чоловікові і навіть не думає про повторне заміжжя. Разом вони прожили 34 роки. У шлюбі Анатолія та Софії народився син Руслан, а історія кохання двох діячів музики почалася ще в середині шістдесятих років.

Як все закрутилося

Вперше Євдокименко побачив свою любов в 1965 році на обкладинці журналу «Україна» (тоді Софії Ротару було 17 років). Солдат з Чернівців всім показував дівчину на обкладинці і пишався тим, які красуні живуть в нього на батьківщині. Він пообіцяв собі знайти цю красуню і домогтися її приязності.

Їхня зустріч все-таки відбулася. Євдокименко ходив до гуртожитку, де жила майбутня зірка, але довгих два роки Ротару залишалася холодна до Анатолія і не надавала значення його залицянням, а на побачення відправляла своїх подружок.

Службовий роман?

Крім того, Анатолій був шанувальником її творчості і хотів разом з нею створити власний ансамбль. Вже потім він став свого роду продюсером співачки: організував групу «Червона рута» і робив постановки концертних програм.

22 вересня 1968 року стало щасливим днем в їхньому довгому спільному житті. Три дня звучали в буковинському селі черзі то українські, то молдавські пісні та тости на честь молодих.

Після того молодята вирушили до Новосибірська, де проходив практику Анатолій на заводі. Свій медовий місяць Анатолій Євдокименко і Софія Ротару провели в заводському гуртожитку, але, здається, їм в той час було все одно, де знаходитися. Головне – разом. І згодом, коли подружжя повернулося до Чернівців, їх не бентежили ні обмежені умови, ні безгрошів’я. Вони йшли до своєї мети рука об руку.

У світі Євдокименко якщо відомий, то тільки як чоловік Софії Ротару. Алебагато в чому своїм успіхом співачка зобов’язана саме йому! Нагадаємо, свого часу Ротару була однією з найпродуктивніших виконавиць, яка давала рекордну кількость гастролей. Весь цей час від неї ні на крок не відходив люблячий чоловік.

Культова пара

В середині 1970-х сім’я перебралася з Чернівців до Криму за порадою лікаря Софії Ротару. У співачки починалася астма і була потрібна зміна клімату. А в 1984 році в результаті серйозних перевантажень виконавиця прямо на сцені раптом втратила почуття реальності і звернулася до глядачів з питанням «Де я?».

Тоді багатьом здалося, що Ротару збожеволіла. Але їй просто був потрібний відпочинок і серйозне лікування голосових зв’язок, на яких стали утворюватися вузли. Але вже на десяту добу після операції, незважаючи на заборони лікарів, Софія Михайлівна стала розспівуватися, чим викликала ускладнення. Потрібна була друга операція і цілий рік на відновлення…

Разом Євдокименко і Ротару прожили 34 роки, з яких 26 років не розлучалися ні на день. У 1997 році у музиканта виявили небезпечну хворобу. Після тривалої боротьби він зумів її перемогти, але чоловік ніколи не відрізнявся гарним здоров’ям. Після відходу батька Анатолій переніс три інсульти, четвертий став для нього фатальним.

Останні години життя Анатолій Кирилович провів в комі. До сих пір не вщухає історія про те, що коли Софія доторкнулася до лежачого в нестямі чоловікові, він прийшов до тями і дивився на любов свого життя до останнього подиху. Так закінчилася ідилія культової пари радянської естради, але спогади про гарячу любов будуть жити вічно в пам’яті співачки.


Протягом півроку співачка щодня ходила до чоловіка на кладовищі і прийняла рішення назавжди залишити сцену. Справжнім порятунком для неї став син, умовив маму не залишати справу всього її життя. Він нагадав їй слова тата, завжди говорив: «Твоє місце на сцені!». І кожен день переконував: тато завжди буде з нею поруч, стане допомагати і підтримувати. Вона може не побачити його, але обов’язково відчує.

Зараз поруч з Софією її син, онук і внучка. Руслан став продюсером і концертним директором Софії Ротару, фактично замінивши на цьому місці батька. Співачка знову стала виходити на сцену, а після зізналася: вона насправді постійно відчуває підтримку чоловіка.

Раніше ми публікували зворушливу історію кохання Ліни Костенко та Василя Цвіркунова.

А також публікували зворушливу історію кохання українки Мокрини та італійця Луїджі.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Історія кохання Софії Ротару і її чоловіка Анатолія Євдокименка