Коли Володимир Кличко показав світу свою обраницю, люди сміялися. З тих пір пройшло 5 років…


Папарацці часто з видом знавців міркують, що шлюби між зірками свідомо приречені на провал. Складно, мовляв, побудувати нормальні стосунки, коли кожен з вас – знаменитість, за кожним кроком якої стежить безліч фанатів. Згодом руйнуються навіть ті подружні союзи зірок, які спочатку здавалися непорушними ніби скеля.

Всі ми пам’ятаємо, наприклад, як зруйнувався шлюб Бреда Пітта і Анджеліни Джолі. Однак у кожного правила неминуче знайдуться виключення. Щасливий союз всесвітньо відомого українського боксера Володимира Кличка і американки Хейден Панеттьєр безумовно належить до їх числа!

У пресі пару жартівливо прозвали «малятко і гігант». Здавалося, у закоханих немає майбутнього: їх розділяла 13-річна різниця у віці і, як думали журналісти, повна відсутність спільних інтересів.
Справді, що може пов’язувати суворого боксера і мініатюрну актрису і співачку, яка навіть на підборах ледь дістає Кличка до плеча? Однак, посоромивши всіх критиків і скептиків, пара все ж виборола у долі право бути разом.

Як з’ясувалося набагато пізніше, спільних інтересів у закоханих було набагато більше, ніж здавалося нетямущим. Так, наприклад, Володимир з Хейден серйозно захоплюються благодійністю. Сьогодні, коли чоловік завершив спортивну кар’єру, пара приділяє цьому заняттю багато часу.

А чотири роки тому Хейден народила коханому дитину. Маленька Кайя Євдокія Кличко росте здоровою і міцною дівчинкою. Лікарі, які оглянули дитину, підтверджують давні висновки Хейден. Колись, коли актрису жартома запитали, чи будуть їхні з Володимиром діти велетнями або невеличкими пташенятами, дівчина не замислюючись відповіла: дитина буде нормального росту.

Сьогодні Хейден вже зарекомендувала себе як відмінна мати, незважаючи на те, що після появи малюка на світ жінку підкосила післяпологова депресія. Не розгубившись, актриса звернулася до лікарів і з їх допомогою впоралася з хворобою.

Подумати тільки, але ж свого часу Хейден з Володимиром навіть розлучалися, не витримавши стосунків на відстані і вічної нестачі часу один на одного. Сьогодні ж навіть злостивці визнають: якщо кого із знаменитостей і визнавати ідеальною парою, то це будуть «малятко і гігант»!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Коли Володимир Кличко показав світу свою обраницю, люди сміялися. З тих пір пройшло 5 років…