Що читати цього літа: 5 крутих книг, які радить Білл Гейтс


Днями Білл Гейтс поділився з читачами свого сайту традиційним списком літератури на літо. Книги, підібрані однією з найвпливовіших людей світу, присвячені серйозним темам – війні, нерівності та пандемії.

«Вибір», Едіт Єва Егер

Ця книга частково є мемуарами, а частково керівництвом, як пережити травму. У 16 років Єва Егер з сім’єю потрапила в Освенцим. Їй вдалося вижити і переїхати в США, де вона стала психотерапевтом. У книзі Єва ділиться досвідом виживання в концтаборі. Завдяки проникливості і людяності автора книга стане втіхою для тих, хто переживає важкі часи.

«Хмарний Атлас», Девід Мітчелл

Складний сюжет книги включає шість взаємопов’язаних історій. Гейтса найбільше надихнула історія про американського доктора на борту парусного корабля на початку ХІХ століття. Білл запевняє, ця книга – для тих, хто хоче дізнатися все найкраще і найгірше в людстві.

«Поїздка довжиною в життя», Боб Ігер

За словами Гейтса, це одна з найкращих книг, які він коли-небудь читав. У книзі Ігер розповідає, як управляти великою корпорацією на прикладі Disnay. Книга буде корисна тим, хто шукає ідеї для розвитку бізнесу.

«Великий грип», Джон М. Баррі

Книга розповідає про епідемію іспанського грипу, яка почалася в 1918 році і тривала до грудня 1920 року. За різними оцінками, від цієї епідемії померло від 17 млн до 100 млн осіб. Як зазначає Білл Гейтс, ця книга є нагадуванням про те, що через 100 років людство зіткнулося зі схожою проблемою.

«Хороша економіка в скрутні часи», Абхіджіт В. Банерджі і Естер Дюфло

Абхіджіт В. Банерджі і Естер Дюфло отримали Нобелівську премію за своє дослідження економіки бідності. Автори вміють доступно пояснювати складні економічні теорії. У своїй новій книзі вони пишуть про нерівність і політичні розбіжності на прикладі США.

 

А що ти плануєш прочитати цього літа? Ділися з нами у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Що читати цього літа: 5 крутих книг, які радить Білл Гейтс