Жінка почула несамовитий крик кішки з дитячої кімнати. Увірвавшись туди, вона похолола.


Коли Рой і Берніта Роджерс тільки стали чоловіком і дружиною, новоспечене подружжя мріяли, що у них буде багато дітей.

Рой з Бернітою любили один одного і мріяли про нащадків. Незабаром після весілля жінка завагітніла. На жаль, передчасні пологи завершилися смертю дитини.

Так сталося три рази поспіль. Після цього Роджерсам стало зрозуміло: їх мріям про велику родину не судилося стати реальністю… Згодом подружжя втратило будь-яку надію на продовження роду. Берніті навіть здавалося, ніби вона вже нездатна завагітніти.

Тут сталося диво. Через безліч невдалих спроб стати матір’ю жінка все ж змогла народити маленьку Стейсі!

Дівчинка з’явилася на світ раніше терміну і важила лише два кілограми. Лікарі, проте, після обстеження повідомили: дитина здорова. Рой і Берніта були на сьомому небі від щастя!

Удача, як вважали подружжя, повернулася до них обличчям після появи в домі кішки. Чорну красуню, яка прибилась ще кошеням, назвали Північ.

Рой з Бернітою не сумнівалися: лише з приходом в будинок кішки їх справи пішли на лад! Для сім’ї Роджерс Північ стала живим талісманом.

Рой і Берніта берегли маленьку доньку як зіницю ока, встановивши в її спальні камеру спостереження за немовлям. Однак коли Стейсі стало погано, батьків попередила не техніка, а Північ. Кішка не відходила від малої з перших її днів під рідним дахом і змогла випередити біду!

Все почалося тоді, коли півторамісячна Стейсі раптово захворіла. Лікар, до якого звернулася Берніта, запевнив жінку, що у дитини звичайна застуда.

Повернувшись додому, мати поклала доньку в ліжечко і пішла на кухню. Буквально через 5 хвилин душа жінки пішла в п’яти: Берніта раптом почула з кімнати дочки жахливе виття Півночі!

Мати сімейства стрімголов кинулася до кішки, адже раніше їх улюблениця ніколи себе так не вела. Вбігши в спальню Стейсі, дружина Роя жахнулася: її дочка задихалася і вже встигла посиніти.

Берніта викликаола швидку, яка відвезла їх з крихіткою в лікарню. Виявилося, що у дівчинки була вірусна інфекція, яка викликала гостру дихальну недостатність.

Ознайомившись з обставинами справи, медики заявили: Північ підняла тривогу як раз вчасно. Без її попередження мати крихти не встигла б врятувати дитину.

Згодом батьки розповіли доньці про те, що сталося. Вся сім’я Роджерсів, включаючи дівчинку, впевнена — Стейсі зобов’язана пухнастою улюблениці життям.

Через багато років після події Рой з Бернітою з’явилися на шоу Опри Вінфрі. Так їх неймовірна кішка прославилася на весь світ!

Північ — далеко не єдина пухнаста красуня, яка врятувала життя немовляті. Якщо ти знаєш такі випадки, пиши у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Жінка почула несамовитий крик кішки з дитячої кімнати. Увірвавшись туди, вона похолола.