Завдяки цій китайській методиці дізналася про свою хворобу раніше лікарів! Це мене врятувало.


Кажуть, очі – дзеркало душі. Як очі відображають внутрішній світ, так і шкіра відображає стан здоров’я людини. Китайські медики вважають, що кожна ділянка шкіри пов’язана з певним органом. Таким чином різні висипання, вугрі і зміна кольору шкіри можуть бути тривожними сигналами, які подає наш організм.

Сьогодні ми допоможемо розібратися в тому, за які органи відповідає певна ділянка шкіри. Потрібно просто уважно подивитися на своє обличчя, і ти дізнаєшся про стан того чи іншого органу.

Хвороби внутрішніх органів

1. Висипання на лобі

Причиною появи вугрів на лобі можуть бути проблеми з сечовим міхуром або тонкою кишкою. Можливо, ти вживаєш занадто багато жирної їжі, цукру або алкоголю, що уповільнює травлення. Ці висипання також можуть свідчити про дефіцит сну або сильний стрес. Запитаєш, як поліпшити стан свого організму? Відповідь проста: більше сну, менше шкідливої їжі і алкоголю.

2. Область між бровами

Ця область – індикатор стану печінки. Якщо тебе турбують висипання в цій області, то твоя печінка потребує допомоги. Швидше за все, вона протестує проти великої кількості м’яса в твоєму раціоні. Щоб це виправити, достатньо виконати вимогу своєї печінки – геть м’ясо. Не потрібно виключати його з раціону повністю, просто вживай менше м’яса, але більше овочів. Також тобі не завадить більше рухатися.

3. Область навколо очей

Висипання чи зміна кольору шкіри в цій області може сигналізувати про проблеми з нирками. Ці проблеми можуть бути викликані надмірним споживанням алкоголю, курінням, а також поганим кровообігом. Для поліпшення потрібно перестати споживати алкоголь, каву і солодкі напої, краще замінити все це чистою водою.

4. Ніс

У цій області не так часто з’являються вугрі, але ось для чорних цяток це чудове місце. Якщо вони з’являються систематично, то це може бути наслідком поганого кровообігу, здуття живота і високого кров’яного тиску. Твоєму організму потрібна детоксикація, а ще більше активності. Почни займатися спортом, стеж за своїм тиском і рівнем холестерину.

5. Щоки

Ця область відповідає за легені. Якщо на щоках з’явилися висипання, то твої легені страждають від куріння, астми або занадто забрудненого повітря. Найкраще – кинути курити і більше бувати на свіжому повітрі. Твої легені будуть тобі вдячні.

6. Рот і підборіддя

Ця область відображає стан шлунку. Багато кави, жирна їжа, пізні підйоми і стреси – причина висипань в цій області. Шлунок просто не справляється з цим і протестує. Тобі терміново потрібно змінювати раціон, додати більше фруктів і овочів. Якщо проблема не проходить, слід звернутися до лікаря.

7. Шия і нижня частина щелепи

Висипання тут можуть сигналізувати про гормональні розлади, тобі потрібно звернутися до лікаря. Також це може бути наслідком зневоднення організму і надмірного споживання солоної їжі. Потрібно відновити водний баланс в організмі.

Тепер ти знаєш, що висипання на шкірі – це набагато більше, ніж естетична проблема. Одних тільки косметичних засобів буде замало, потрібно вирішувати проблему зсередини. Вугрі можуть бути першим тривожним дзвіночком, який подає тобі організм, попереджаючи про можливі захворювання. Подбай про себе і своє здоров’я і не забудь поділитися цією корисною інформацією з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
2
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Завдяки цій китайській методиці дізналася про свою хворобу раніше лікарів! Це мене врятувало.