Ось кому Айшварія Рай поступилася першим місцем на конкурсі краси в 1994 році…


У 1994 році національний конкурс краси в Індії закінчився максимально несподіваним фіналом. Незаперечною фавориткою була знаменита модель Айшварія Рай, ніхто не сумнівався в її перемозі, але не тут-то було. Улюблениця мільйонів стала лише другою.

З різницею всього в 0,2 бала її зуміла обійти 18-річна Сушміта Сен. Вона — єдина, хто не злякалася такої серйозної конкурентки, як Айшварія. 25 конкурсанток зняли свої кандидатури з конкурсу, як тільки дізналися про фаворита, але не Сушміта.

І дівчина не прогадала, вигравши у Айшварії, трохи пізніше вона взяла титул «Міс Всесвіт», що зробило її першою індіанкою з таким званням. Варто сказати, що Рай після поразки на «Міс Індія» все ж не залишилася без нагород і перемогла на «Міс Світу».

Майбутня «Міс Всесвіт» народилася в 1975 році в Хайдерабаді, в родині військового та дизайнера. До перемоги в конкурсі краси дівчинка мріяла побудувати журналістську кар’єру, але життя розпорядилося інакше. Як і багато хто до і після неї, з модельної кар’єри вона відправилася прямо на великий екран.

Після повернення в рідну Індію її буквально засипали пропозиціями з ролями. Дебютним фільмом Сушміти стала стрічка «Шалене кохання». Але справжній успіх чекав її в 1999 році, картина з її участю «Дружина № 1» посіла друге місце в індійському прокаті, а сама актриса удостоїлася премії Filmfare — боллівудського «Оскара».

На сьогоднішній день у неї за плечима більше 30 різних ролей, серед яких найкраща, мабуть, це роль Чандні Чопра в фільмі «Я поруч з тобою». Сушміта в дуеті з Шахрукх Кхан склали найкрасивішу пару в індійському кінематографі.

Ось, до речі, що сказав Кхан про Сен: «Коли Сушміта заходить в кімнату, я починаю заїкатися. Вона вселяє мені побожний страх. Вона — міжнародна красуня. Сушміта дійсно Міс Всесвіт. Коли бачиш Сушміту в сарі, можна просто втартити свідомість. Ось такий стан вона викликає у публіки».

А ось в особистому житті у красуні не все так ідеально. Сушміта все ще не знайшла того, хто б вкрав її серце, довгий час у неї був роман з режисером Вікрама Бхатті, але далі, на жаль, не склалося.

Проте, актриса вдочерила двох дівчаток — Рене і Алісу. За словами самої Сушміти, дочки зробили її більш приземленою і відповідальною. Цікаво, що перед удочерінням вона особисто спілкувалася з багатьма дітьми, щоб побачити якийсь знак. Сен вірить в переродження і вважає, що з Рене вони колись були пов’язані.

Вільний час, якого майже немає, Сушміта присвячує малюванню і поезії. До речі, одну з її картин купили на благодійному аукціоні за 2,5 мільйона рупій. Гроші пішли на будівництво онкологічних центрів в Пакистані.

З 1994 року Айшварія Рай і Сушміта Сен стали мало не національними героями в Індії, їх знає і любить кожен. До речі, Сушміта стала першою жінкою-індіанкою, яка удостоїлася воскової фігури в музеї мадам Тюссо. А в Інтернеті до цих пір йдуть війни між фанатами обох жінок, хто ж з них красивіше, краще і взагалі.

А на чиєму боці ти? Айшварії Рай або Сушміти Сен? Розповідай в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось кому Айшварія Рай поступилася першим місцем на конкурсі краси в 1994 році…