fbpx

Факти про реперку Alyona Alyona, яка потрапила в рейтинг 30 Under 30 від Forbes


На початку кар’єри вдень Альона працювала в дитячому садку, а вночі навалювала біти, від яких просто зносило дах. Розповідаємо про реперку Альону Альону, яка не слухає хейтерів, пише про своє життя в українській глибинці, не соромиться того, ким є і за пвітора року активної кар’єри зірвала безлч нагород, записала два альбоми, випустила кілька десятків кліпів.

View this post on Instagram

ДЛЯ НЕЇ 💐 ⠀ Ти — сильна, ти — розумна, ти —креативна, ти — незалежна! В тобі прекрасне все! Все, що ти робиш, зроблене з любов‘ю! Ти — чудова мама, сестра, дружина, подруга! Ти — унікальна❤️ Будь завжди собою, люби себе і сій добро💫 ⠀ ‼️Для вас, дівчата, від мене справжній, жіночий подарунок. Бокс краси! Щоб виграти його потрібно: ⠀ 🌺 Бути підписаною на мій інстаграм та телеграм-канал (посилання у шапці профілю) 🌺 В коментарях відміть свою подругу (кількість коментарів не обмежена, один комент = одна відмітка) 🌺 Лайкнути цей пост ⠀ Вже завтра оберу переможницю, яка отримає бокс краси❤️

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

Alyona Alyona живе в Україні
Народилася і виросла вона в Україні, жила в маленькому місті Баришівці в Київській області. Любити і цінувати музику її навчив батько, а в юності вона почула реп, закинула свої підліткові вірші і пішла в хіп-хоп. Зараз Альона каже, що реп для неї – щось настільки природне, як рибалка або в’язання гачком для когось.

View this post on Instagram

Я нічого тобі не винна. Ти не винен менi нiчого. Я вже витерла соплі й слину, Ти вже шлях нОвий тихо човгав. ⠀ Ми так довго місили глину, Що порожнім поплив наш човен. День минув, отже час вже сплинув, І між нами мов ніч все чорне. ⠀ Я тікала від себе в простір, А ти двері шукав для входу. Ми від ніжності і від злості Тільки кола пускали в воду. ⠀ Вже вдавила твій погляд в спину. Забираю своє «нічого». Може я комусь щось та й винна – Ти ж не винен мені… ⠀ © Альона Савраненко. ⠀ Ще більше авторських віршів знайдете в моєму тг каналі, посилання в описі профіля інсти☺✌

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

Альона Савраненко працювала в дитячому садку
Музика для неї завжди була лише способом зайняти вільний час, а життя дівчина спочатку намагалася пов’язати з психологією (вона закінчила психфак і працювала соцпрацівником), а потім з дітьми (перевчилася на вихователя дитсадка і працювала з дітьми близько 5 років).

Alyona Alyona про бодіпозитив
За її розповідями, прийняла вона себе такою, яка є, не відразу – тільки в студентські роки, коли грала в КВК. При цьому вона каже, що ніколи нічого не хотіла пропагувати: «У мене не було ніякої ідеї пропаганди бодіпозитив. Я вас всіх прошу: не вішайте на мене це! У мене немає такого, я ж не роздяглася догола! Я просто така, яка є. <…> Ось йде маленька дитина – він може просто тицьнути пальцем: дивись, яка велика тітка. Ну що, сісти і плакати через це? Треба простіше до цього ставитися – тоді жити стає набагато красивіше і класніше».

Альона Савраненко читає тільки українською
Раніше вона намагалася читати і російською, і англійською, але особливо душа до цього не лежала. До того ж, вона сама зізнавалася, що хоче розвивати українську музику і хіп-хоп, так і українською робити музику приємніше: вона більш мелодійна і співуча. При цьому політики ніякої в цьому немає – вона взагалі вважає, що в музиці немає національностей.

Інстаграм
У Alyona Alyona дуже класний інстаграм, де вона жартує над собою, виставляє смішні колажі, не боїться бути щирою, не використовує фільтри, часто спілкується зі своєю аудиторією.

Вона займається гострайтінгом

Перший досвід – реп-куплет в хіті MamaRika ХХДД. Нещодавно Аллена Савраненко написала текст до пісні “Вільна”, яку виконують Тіна Кароль та Юля Саніна. До того (alyona alyona написала текст пісні “Вабити” для Тіни Кароль.

У 2020 році реперку Alyona Alyona включили в рейтинг Forbes 30 Under 30 до розділу Enterteiment.

«Колишня вихователька дитячого саду надає нове визначення репу і переосмислює його звучання. Alyona Alyona, як вона себе називає на сцені, представляє український реп світу. Вона дає концерти по всій Європі і є однією з топових артистів країни», – пише Forbes.

View this post on Instagram

РЕП НЕ ДЛЯ ДІВЧАТ? ⠀ Я часто чула ранiше, що реп — це не жiноча справа🤷🏻‍♀️ ⠀ I для мене то кожен раз було дивно. Тому шо завжди знаходилися треки дiвчат, якi ганяли на репiтi мiльйон разiв.Особливо зараз дуже дивно десь бачити прояв такого стереотипу😏 ⠀ Свiт нам дав багато чудових жiнок мс — вiд Queen Latifah до Missy Elliot, вiд PRINCESS NOKIA до Little Simz. ⠀ Насправдi то не легко бути Машою серед ведмедiв. А ви як рахуєте?🤪

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Факти про реперку Alyona Alyona, яка потрапила в рейтинг 30 Under 30 від Forbes