Факти про реперку Alyona Alyona, яка потрапила в рейтинг 30 Under 30 від Forbes


На початку кар’єри вдень Альона працювала в дитячому садку, а вночі навалювала біти, від яких просто зносило дах. Розповідаємо про реперку Альону Альону, яка не слухає хейтерів, пише про своє життя в українській глибинці, не соромиться того, ким є і за пвітора року активної кар’єри зірвала безлч нагород, записала два альбоми, випустила кілька десятків кліпів.

View this post on Instagram

ДЛЯ НЕЇ 💐 ⠀ Ти — сильна, ти — розумна, ти —креативна, ти — незалежна! В тобі прекрасне все! Все, що ти робиш, зроблене з любов‘ю! Ти — чудова мама, сестра, дружина, подруга! Ти — унікальна❤️ Будь завжди собою, люби себе і сій добро💫 ⠀ ‼️Для вас, дівчата, від мене справжній, жіночий подарунок. Бокс краси! Щоб виграти його потрібно: ⠀ 🌺 Бути підписаною на мій інстаграм та телеграм-канал (посилання у шапці профілю) 🌺 В коментарях відміть свою подругу (кількість коментарів не обмежена, один комент = одна відмітка) 🌺 Лайкнути цей пост ⠀ Вже завтра оберу переможницю, яка отримає бокс краси❤️

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

Хто така Alyona Alyona

Alyona Alyona живе в Україні

Народилася і виросла вона в Україні, жила в маленькому місті Баришівці в Київській області. Любити і цінувати музику її навчив батько, а в юності вона почула реп, закинула свої підліткові вірші і пішла в хіп-хоп. Зараз Альона каже, що реп для неї – щось настільки природне, як рибалка або в’язання гачком для когось.

View this post on Instagram

Я нічого тобі не винна. Ти не винен менi нiчого. Я вже витерла соплі й слину, Ти вже шлях нОвий тихо човгав. ⠀ Ми так довго місили глину, Що порожнім поплив наш човен. День минув, отже час вже сплинув, І між нами мов ніч все чорне. ⠀ Я тікала від себе в простір, А ти двері шукав для входу. Ми від ніжності і від злості Тільки кола пускали в воду. ⠀ Вже вдавила твій погляд в спину. Забираю своє «нічого». Може я комусь щось та й винна – Ти ж не винен мені… ⠀ © Альона Савраненко. ⠀ Ще більше авторських віршів знайдете в моєму тг каналі, посилання в описі профіля інсти☺✌

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

Альона Савраненко працювала в дитячому садку
Музика для неї завжди була лише способом зайняти вільний час, а життя дівчина спочатку намагалася пов’язати з психологією (вона закінчила психфак і працювала соцпрацівником), а потім з дітьми (перевчилася на вихователя дитсадка і працювала з дітьми близько 5 років).

Alyona Alyona про бодіпозитив
За її розповідями, прийняла вона себе такою, яка є, не відразу – тільки в студентські роки, коли грала в КВК. При цьому вона каже, що ніколи нічого не хотіла пропагувати: «У мене не було ніякої ідеї пропаганди бодіпозитив. Я вас всіх прошу: не вішайте на мене це! У мене немає такого, я ж не роздяглася догола! Я просто така, яка є. Ось йде маленька дитина – він може просто тицьнути пальцем: дивись, яка велика тітка. Ну що, сісти і плакати через це? Треба простіше до цього ставитися – тоді жити стає набагато красивіше і класніше».

Альона Савраненко читає тільки українською
Раніше вона намагалася читати і російською, і англійською, але особливо душа до цього не лежала. До того ж, вона сама зізнавалася, що хоче розвивати українську музику і хіп-хоп, так і українською робити музику приємніше: вона більш мелодійна і співуча. При цьому політики ніякої в цьому немає – вона взагалі вважає, що в музиці немає національностей.

Інстаграм
У Alyona Alyona дуже класний інстаграм, де вона жартує над собою, виставляє смішні колажі, не боїться бути щирою, не використовує фільтри, часто спілкується зі своєю аудиторією.

View this post on Instagram

Любов і голуби❤️

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

Вона займається гострайтингом

Перший досвід – реп-куплет в хіті MamaRika ХХДД. Нещодавно Аллена Савраненко написала текст до пісні “Вільна”, яку виконують Тіна Кароль та Юля Саніна. До того alyona alyona написала текст пісні “Вабити” для Тіни Кароль.

У 2020 році реперку Alyona Alyona включили в рейтинг Forbes 30 Under 30 до розділу Enterteiment.

«Колишня вихователька дитячого саду надає нове визначення репу і переосмислює його звучання. Alyona Alyona, як вона себе називає на сцені, представляє український реп світу. Вона дає концерти по всій Європі і є однією з топових артистів країни», – пише Forbes.

View this post on Instagram

РЕП НЕ ДЛЯ ДІВЧАТ? ⠀ Я часто чула ранiше, що реп — це не жiноча справа🤷🏻‍♀️ ⠀ I для мене то кожен раз було дивно. Тому шо завжди знаходилися треки дiвчат, якi ганяли на репiтi мiльйон разiв.Особливо зараз дуже дивно десь бачити прояв такого стереотипу😏 ⠀ Свiт нам дав багато чудових жiнок мс — вiд Queen Latifah до Missy Elliot, вiд PRINCESS NOKIA до Little Simz. ⠀ Насправдi то не легко бути Машою серед ведмедiв. А ви як рахуєте?🤪

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

Раніше ми розповідали, хто така Аліна Паш.

А також розказували історію успіху Монатіка.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Факти про реперку Alyona Alyona, яка потрапила в рейтинг 30 Under 30 від Forbes