В школі над 12-річним хлопцем знущались через його зуби. Через 3 роки він здивував всіх!


Всі ми знаємо, що діти можуть бути дуже жорстокими. Шкільний колектив часто дружно травить тих, хто відрізняється від загальної маси, і насолоджується стражданнями жертви. Маленький Еван Хілл став аскетом через свого моторошний прикус.

Передні зуби бідолахи надзвичайно сильно випирали вперед. Вони навіть не давали хлопчині повністю закрити рот! Не дивно, що за хлопчиськом міцно закріпилося прізвисько «кролик».

Батьки Евана гарячково шукали вихід із становища. На щастя, незабаром перед сім’єю Хілл зажевріла надія!

Не в силах оплатити роботу лікаря самостійно, Барбара, мати хлопчика, почала кампанію зі збору коштів через мережу. На її подив, кошти, зібрані для Евана доброзичливими людьми з усього світу, значно перевершили навіть найоптимістичніші очікування!

Наступні п’ять років дитина щомісяця відвідувала досвідченого дантиста. Лікар, нічого не приховуючи, повідомив батькам малюка, що цей випадок — найскладніший в його довгій кар’єрі. Проте фахівець гарантував Евану успішне позбавлення від мук.

Сьогодні з замкнутого і сердитого на весь білий світ хлопчини Еван за допомогою ортодонта перетворився на міцного хлопця з впевненою посмішкою. Проблемний прикус зник як страшний сон. Завдяки старанням лікаря передні зуби хлопця змістилися на 15 міліметрів!

Всі гроші, що залишилися після процедур Евана, сімейство віддало благодійному фонду, що вирішує аналогічні проблеми у дітей. Батьки хлопця сподіваються, що завдяки цьому багато інших підлітків зможуть отримати лікування, на яке їм не вистачає коштів.

Люблю, коли все добре закінчується. Еван не може натішитися своєю новою посмішкою, а батько і мати хлопчика задоволені, що їх син щасливий. Ще й інші діти завдяки пожертвуваній сумі теж тепер мають шанс на здорове майбутнє.

Вражаючий приклад взаємодопомоги, яких в сучасному світі хотілося б бачити побільше!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

В школі над 12-річним хлопцем знущались через його зуби. Через 3 роки він здивував всіх!