Маленький Андрій шив сніговиків, щоб зібрати гроші на лікування. Сьогодні йому вже 7


В свій час цю історію не чув хіба що глухий… Сталося це в 2015 році. 4-річний Андрій з Черкас перебував у лікарні, де його лікували від лейкозу. Малюкові допомагали, чим могли, але нормально лікувати його повинні були в Білорусі. Для цього потрібно було зібрати 35 тисяч американських доларів.

Пізніше мама хлопчика Олена скаже: «Я вірю, що в той передноворічний час десь поруч проходив Дід Мороз. Саме він напоумив нас зробити першого сніговика».

Справа в тому, що мама як могла збирала гроші на лікування Андрія, але потрібної суми все не було. Вона навіть квартиру збиралася продавати. Малюк в цей час нудьгував в лікарні. Тоді Олена вирішила трохи розвеселити сина.

Жінка принесла синові шкарпетки, рис і фломастери. Разом вони вирішили зробити з них сніговика. Перші фігурки майстрували мама і бабуся Андрія, а малюк їх розфарбовував. Так і з’явилася ідея продавати іграшки.

Паралельно мама зверталася за допомогою в різні фонди, про Андрія написало кілька видань, малюка показали по телевізору, але грошей все ще не вистачало. Коли Олена остаточно вирішила розпрощатись з житлом, на її рахунок почали надходити грошові перекази з різних країн: України, Білорусі, Росії, Ізраїлю, Німеччини…

Історія про хлопчика, який шиє сніговиків, щоб зібрати собі на лікування, потрапила в Фейсбук. Там про неї дізналося величезна кількість користувачів. Андрій настільки зворушив людей, що вони почали відсилати гроші на його лікування, відправляти замовлення на сніговиків, робити схожі іграшки, які хлопчик міг би продати.

У підсумку потрібну суму зібрали за 5 днів. Андрій зміг відправитися на лікування в Гомель, яке проходить дуже успішно. Всі прогнози лікарів позитивні.

Сьогодні Андрію 7 років, він готується до школи, мріє колись стати льотчиком. Лікарі вже дозволили хлопчикові виходити на прогулянки і кататися на велосипеді. До сих пір люди з різних куточків світу пишуть йому, запитують про здоров’я і бажають більше не хворіти.

Мама Андрія зберігає самого першого сніговика, якого хлопчик колись зробив. «За цю іграшку ми отримали гроші, але покупець вирішив залишити нам її в якості символу», — розповідає Олена.

Жінка довго не працювала, постійно доглядаючи за дитиною. Але сьогодні, коли все налагоджується, вона нарешті може повернутися до звичних справ. Залишається сподіватися, що в цій сім’ї тепер все буде добре.

Рак — це складне захворювання, але багато людей змогли перемогти його, є серед них і знаменитості. В кінці хочеться побажати здоров`я всім нашим читачам, не хворійте і не переставайте вірити в диво!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Маленький Андрій шив сніговиків, щоб зібрати гроші на лікування. Сьогодні йому вже 7