Священик XVIII століття залишив усередині статуї записку. Послання знайшли тільки зараз!


Співробітники фірми, що займається реставрацією старовинних пам’яток культури, прибули в іспанське село Сотільйо-де-ла-Рібера, щоб відновити дерев’яну статую Ісуса Христа, яка зберігається в місцевому соборі. Під час робіт була знайдена справжня реліквія – записка з минулого, що датується 1777 роком.

Документ підписаний Хоакіном Мінгесом, який в той час працював священиком в цьому соборі.

У своїй записці чоловік розповідає про різні повсякденні заняття, якими займалися жителі села в той час, також згадує про стан економіки країни. Крім цього, є в тексті навіть імена відомих тореадорів того часу.

Записку виявили, коли видалили невеликий шматок тканини, розташований всередині статуї. Тоді відкрився простір, в якому і лежав рукописний текст на двох сторінках.

Працівники фірми, які виявили записку, в захваті від того, що відбувається. Правда, поки справжність записки не доведена. Але ніхто не сумнівається, що вона справжня.

Історики стверджують, що подібне і правда велика рідкість. Якщо записка справжня, то вона посяде гідне місце серед пам’яток історії.

Дивовижно, людина, яка жила в XVIII столітті, залишила послання для майбутніх поколінь. Але ще більш дивовижно, що воно дійшло в такому хорошому стані.

Якщо стаття здалася тобі цікавою, поділися нею зі своїми друзями і знайомими!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Священик XVIII століття залишив усередині статуї записку. Послання знайшли тільки зараз!