Камасутра для заміжніх! В цих позах кожен точно впізнає себе.


В так званий цукерково-букетний період всі закохані парочки однакові: милі, щирі, бояться вразити партнера, роблять один одному сюрпризи. Але згодом романтика минає, і настає довгий період щоденної одноманітної рутини, коли любов і почуття відходять на задній план.

Доведено: про проблеми одружених людей можна говорити легко і з почуттям гумору. Пропонуємо подивитися результат роботи письменника Саймона Річа і ілюстратора Фарлі Каца, які видали так звану «Камасутру для подружжя».

Ану, зізнавайся, яка твоя найулюбленіша поза з наведених нижче?

Поза «Спонукання до дії»
Жінка схиляється до ніг чоловіка, щоб вимести сміття. Тим самим вона намагається спонукати його до допомоги з прибиранням.

Поза «Посудомийка»
Підходить для тих, хто любить зміну ролей. Спочатку активний чоловік: він завантажує брудні тарілки в посудомийну машину. Потім ініціатива переходить до жінки: вона повинна підійти і проконтролювати чоловіка, інакше він все зробить неправильно.

Поза «Свіже повітря»
Пов’язана з руйнуванням усталених норм і стандартів поведінки, тому, як правило, доступна парам, які прожили разом довгий час. У цій позиції чоловік може зіпсувати повітря і не вибачитися за це перед дружиною.

Поза «На чужому нещасті»
Подружжя тримається за руки і демонстративно підкреслює свою закоханість в той час, коли інша пара свариться.

Поза «2 + 1»
Класична поза для подружжя з дітьми. Виникає тоді, коли любовну гру перериває дитина, яка почула якийсь страшний звук і вирішила перебратися спати до батьків.

Поза «Третій зайвий»
Коли в квартирі потрібно пересунути меблі, дружина не просить чоловіка про це, а наймає м’язистого красеня, який, звичайно ж, знімає майку. Дружина при цьому насолоджується видом його накачаного торса, а чоловік відчуває себе нещасним сморчком.

Поза «По магазинах»
Дружина тягне чоловіка за покупками, він при цьому чинить опір усіма відомими йому способами.

Поза «Прихована загроза»
Чоловік судорожно кидається закривати свій ноутбук при появі дружини, щоб вона не побачила його особисту переписку.

Поза «Дитина у бабусі»
Нарешті у подружжя з’являється можливість відмовитися від всіх планів на вечір і вперше за довгий час… виспатися. Снодійне при цьому не завадить!

Поза «Хвилини спокою»
Якщо чоловік відправився з друзями на футбол, дружина може розслабитися, поніжитися у ванній і відчути всі радощі короткочасної самотності.

Смішки смішками, але, думаю, багато заміжніх пар впізнали в цих ілюстраціях себе. Навіть до побутових негараздів потрібно підходити з гумором, адже він продовжує життя і зберігає нервові клітини.

Нареготався? Поділись з другом хорошим настроєм!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Камасутра для заміжніх! В цих позах кожен точно впізнає себе.