16 кадрів зі зйомок «Гаррі Поттера», які перевернуть твоє уявлення про ці фільми.


Англійка Джоан Роулінг подарувала всьому світу чарівну всесвіт Гаррі Поттера. Кілька поколінь виросло на серії книг і фільмів про хороброго хлопчика-чарівника.

Невинна казка під кінець перетворюється в драму з елементами хоррору і вчить нас тому, що, не дивлячись на те, що панує навколо зло, в світі є вічні цінності, за які варто боротися до кінця. Це любов, дружба, взаємоповага, справедливість. І добре, коли поруч є ті, хто при будь-якому розкладі не кине в скрутну хвилину.

Сьогодні редакція пропонує переміститися в світ чарівників, а саме: на знімальний майданчик фільмів про Гаррі Поттера. Ну що, поїхали? Портус!

«Я втомилася, хочу присісти…» Схоже, Дамблдор (Майкл Гембон) і Белатриса Лестранж (Хелена Бонем Картер) отримали догану від режисера.

Погода в Великобританії не радує… Деніел Редкліфф, Емма Вотсон і Руперт Грінт відігріваються між зйомками «Гаррі Поттера».

Зйомки підводної сцени з «Гаррі Поттер і келих вогню» напередодні Різдва. Цікавий факт: актори, які взяли участь у зйомках цієї сцени, пройшли спеціальну 6-місячну підготовку, щоб навчитися правильно затримувати дихання під водою.

Спочатку і не зрозумієш, що відбувається на цьому фото. Виявляється, це Мартін Бейфілд, дублер Роббі Колтрейна, що зіграв Хагріда, переодягається під час зйомок «Гаррі Поттера і ордена Фенікса». Бейфілд, чий зріст становить 208 сантиметрів, підміняв Колтрейна в сценах, де потрібно було показати великі пропорції лісничого.

Фанати історії про хлопчика-чарівника підтвердять, що сцена з вмираючим Доббі  мало не найсумніша і найзворушливіша у всій епопеї. На екрані головна трійця заливається сльозами над тілом того, хто пожертвував заради них власним життям, а за кадром Гаррі, Рон, Герміона і режисер заливаються сміхом. Цікаво, що ж їх так розсмішило?

У Великому залі учні Хогвартса мали можливість їсти смачні страви, приготовані для них домашніми ельфами. На жаль, під час перерв між дублями акторам в основному доводилося харчуватися на ходу тим, що першим траплялося під руку.

Невже Гаррі Поттер стер злочинниці Белатрисі Лестранж пам’ять за допомогою закляття «Облівіейт»?

Чари кіношних спецефектів полягають в тому, що весілля Білла Візлі і Флер Делякур проходило зовсім не під відкритим небом, а в павільйоні студії Warner Brothers.

Шрами прикрашають чоловіка, навіть якщо вони фальшиві…

Зйомки знаменитої кінофраншизи «Гаррі Поттер» проходили протягом 10 років. Актори дорослішали разом зі своїми персонажами, хтось знайшов друзів на знімальному майданчику і в житті. І, зрозуміло, коли була знята остання сцена, знаменита трійця не змогла стримати сліз.

Дамблдор: «Волан-де-Морт, старість не радість. Вам вже настоянка від зморшок не завадила б!»

Правду кажучи, я, ще починаючи з першої книги, підозрювала, що Снейп не такий злий, яким здається на перший погляд.

Ох вже ці магли! Стоять над душею…

Волан: «Я безсмертний. Ах-ха-ха!»

Гей, а куди поділася паличка?

На випадок будь-яких важливих переговорів клич Сіріуса Блека.

Після цих кадрів фільми про Гаррі Поттера вже не будуть для мене колишніми! «Гаррі Поттер»  історія на всі часи: скільки б не читав і не дивився, кожен раз відкриваєш для себе щось нове. Згоден? Тоді став «Подобається» і поділися статтею з друзями за допомогою соціальних мереж.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
5
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 кадрів зі зйомок «Гаррі Поттера», які перевернуть твоє уявлення про ці фільми.