6 захоплюючих історій людей, які на крихітному човні перетнули океан.


Будучи підлітками, ми часто зачитувались пригодницькими романами. В дитинстві море було по коліна і здавалось, що тобі під силу підкорити найнестримнішу стихію. Проте ми виросли, і дух авантюризму кудись зник.

Однак декому з нас все ж таки вдалось перенести любов до пригод у доросле життя! Сьогодні редакція Популярне розповість 6 захоплюючих історій про сміливців, яким вдалось перетнути океан на одному лише човні.

Виявляється, з надійним човном можна не лише порибалити собі у задоволення, а й проплисти через океан! Щоправда, не так багато людей у всьому світі пішли на такий великий ризик і перетнули океан.

Вперше Атлантичний океан на весловому човні перетнули двоє норвежців у 1896 році. На сьогодні зафіксовано близько 400 успішних переходів через океан на човні (як одиночних, так і командних).

Зараз по світу розкидано близько 750 підкорювачів хвиль. Цікаво, що серед них сім’я Резвой з України!

Джон Ферфакс

Ферфакс перша людина в світі, що наважився на те, щоб самотужки перетнути Атлантику. Коли у 1969 році справа дійшла до такої авантюри, Джону було вже 32 роки.. Британець потім ще доплив з Сан-Франциско до Австралії разом зі своєю дружиною (першою жінкою, яка погодилася на таке безумство), але то вже інша історія…

Том Макклін

Том Макклін перетнув Атлантичний океан майже одночасно з Ферфаксом всього на 4 місяці пізніше, але зі сходу на захід. Правда, Том відомий ще й тим, що в 1982 році повторив подвиг, але вже на крихітному човнику довжиною трохи більше трьох метрів. Але житель Британії так і не вгамувався і перетнув Атлантику ще п’ять разів, незважаючи на те, що на березі його чекали дружина і двоє дітей. Відчайдушний чоловік!

Торі Мерден

Перша жінка, яка у 1999 році здійснила одиночне мореплавання через Атлантику на весловому човні. Вона вважає за краще називати себе не мандрівницею, а першовідкривачем.
У 36-річному віці американка просто вирішила сіла в човен і проплисти через океан.

Федір Конюхов

Росіянин Федір Конюхов за свої 66 років не раз здійснював кругосвітнє плавання і 15 разів перетнув Атлантику. З ниходин раз — у 2002 році на звичайнісінькому човні з веслами. Федір пробув у океані близько 45 днів і подолав 5 092 км.

Кеті Спотц

На сьогоднішній день Кеті є наймолодшим мореплавцем, який перетнув Атлантику поодинці: на момент, коли дівчина наважилася на цю подорож, їй було всього 22 роки. Одночасно з цим Кеті співпрацювала з двома благодійними фондами, які борються за чисту екологію, і шукала способи допомогти планеті, тому вирішила, що подорож через Атлантику на весловому човні буде кращим способом залучення фінансів у Blue Planet Run. І виявилася права — подорож принесло фонду 150 тисяч доларів!

Українські приборкувачі океану

«У 90-х моя мама вийшла заміж за британця Кеннета Кратчлоу, який був засновником Міжнародного товариства океанських веслярів, і переїхала в Лондон, розповідає український рекордсмен, 50-річний Теодор Резвой. Мене постійно мучило питання: “Чому в списку підкорювачів океану до сих пір немає жодного українця? Потім зловив себе на думці, що і сам можу стати першим!»

У 2001 році Теодор здійснив подорож через Атлантичний океан від Канарських островів до Барбадосу. Ім’я Резвого потрапило до Книги рекордів Гіннеса — одесит став першим в СНД, хто здійснив подорож через Атлантику на човні. Теодор знаходився в океані 67 днів і подолав 4 678 км. При цьому чоловік жодного разу не причалив до берега.

Зрозуміло, що без якісного і надійного човна усі ці відчайдушні мандрівники не вижили б у відкритому океані. Тому якщо у тебе колись була мрія перетнути море чи океан, не зволікай: купуй якісний човен і вперед до пригод!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 захоплюючих історій людей, які на крихітному човні перетнули океан.