Що варто знати про імміграцію в Швейцарію?


Багатьом життя в інших країнах здається більш безхмарним і комфортним, ніж в рідній. Молодь, та й не тільки привертають перспективи кар’єрного росту і соціального розвитку, які пропонує їм закордон.

Імміграція в Швейцарію

Швейцарія здається чи не ідеальною країною: з фантастичним рівнем життя і масою можливостей. Хоча це близько до дійсності, перебратися туди на легальній основі дуже складно.

Імміграція в Швейцарію – процес досить довгий і трудомісткий. Оформити посвідку на постійне проживання (ППП) тут в рази складніше, ніж, наприклад, у сусідню Італію. Рік за роком люди приїжджають сюди в пошуках престижної освіти, високих доходів і комфортних умов для життя, але отримати дозвіл на тривале перебування в країні вдається далеко не всім. Відсоток мігрантів серед населення наближається до 25%, і це не викликає одностайного схвалення громадян. Неодноразово проводилися референдуми з метою посилення міграційної політики.

Проте, існує достатньо шляхів для отримання ППП в Швейцарії, головне — звернутися до правильних спеціалістів у цій сфері – https://feodgroup.com/immigration/switzerland/biznes-immigracziya-v-shvejczariyu. За належної завзятості і обізнаності міграція в цю маленьку західноєвропейську державу цілком реальна.

Міграційні закони Швейцарії діють по-різному для резидентів країн ЄС і для громадян інших держав. До перших ставлення лояльніше, а ось для інших передбачена система квот і інші обмеження. Розраховувати на отримання ППП при покупці нерухомості теж не доводиться.

Отже, існує кілька шляхів для імміграції до Швейцарії

– Навчальна імміграція

– Професійна імміграція

– Бізнес-імміграція

– Укладення шлюбу

– Возз’єднання з сім’єю

– Статус біженця

– Навчальна імміграція

Зверни увагу! Якщо твоя мета — бізнес-імміграція, то спочатку швейцарські адвокати, фінансові та імміграційні фахівці повинні провести індивідуальні консультації з метою виявлення потреб, переваг і бізнес-інтересів клієнта.

На консультації ти повинен отримати інформацію про умови покупки або відкриття бізнесу в Швейцарії, особисті та корпоративні податки в Швейцарії, процедуру підтвердження походження коштів, а також відповідності умовам надання імміграційної візи по категорії бізнес-імміграції.

До речі, Швейцарія не входить в Євросоюз, але входить в Шенгенську зону і всілякі торгові організації на кшталт EFTA. Через це виникають деякі незручності при взаємодії з рештою Європи, які також варто враховувати при переїзді.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Що варто знати про імміграцію в Швейцарію?