Ілон Маск за добу втратив 15,2 млрд


У світі великих грошей чергові перестановки: засновник компаній SpaceX і Tesla, мільярдер Ілон Маск за добу збіднів на 15,2 млрд, опустившись на друге місце в рейтингу найбагатших людей планети, віддавши першість засновнику інтернет-компанії Amazon Джеффу Безосу. Про це йдеться у новинах дня у світі на focus.ua.

На 23 лютого становище Маска зменшився до 183 млрд.

Однією з причин такого розвитку подій експерти називають різке зниження вартості криптовалюти. Всього за кілька днів її курс з 57 тис. серйозно впав і станом на ранок вівторка становить трохи трохи менше 48 тис.

Як відомо, компанія Tesla інвестувала в біткоіни 1,5 млрд, що спровокувало стрімке зростання курсу криптовалюти, починаючи з 9 лютого. Зараз же почався відкат, і це вдарило і по автовиробництву. 22 лютого котирування компанії Маска впали на 8,55% до 714,5 долара, що стало найзначнішим падінням акцій з вересня 2020 року.

Сам Маск недавно висміяв криптовалюту гумористичним відео в своєму Twitter, натякнувши, що її вартість занадто перебільшена.

“Гроші це всього лише дані, які дозволяють нам уникнути незручностей бартеру. Ці дані, як і всі, схильні до затримок і помилок. Система буде розвиватися до того, що мінімізує і те, і інше”, зазначив він, а також висміяв прив’язку біткоінів до долара.

Як стало відомо днями, Tesla, яка купила в січні 2021 року в рамках нової інвестиційної політики біткоіни на 1,5 мільярда, до сьогоднішнього дня заробила на них 1,08 млрд доларів.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ілон Маск за добу втратив 15,2 млрд