Як ощасливити дачника: ідеї для городу.


Навесні садівники ніби самі прокидаються після зимової сплячки: починають обходити свої володіння, планують посадки, перебирають насіння і збирають будь-яку інформацію, яка може допомогти їм в отриманні гарного врожаю.

І сьогодні редакція Популярне поділиться перевіреними лайфхаками, які не тільки дають результат, але і спрощують саму метушню на ділянці. Використовуй ці хитрі, а головне нові ідеї для городу. І не забудь поділитися з сусідами.

Лайфхак з насінням

Потрібно проростити насіння без зайвої метушні? Цей спосіб дозволить зменшити ймовірність зараження саджанців, адже контакту з ґрунтом тут немає. Попросту розклади насіння на туалетному папері і скрути в крихітні рулони. Такі «самокрутки» можна поставити в місткість з невеликою кількістю води і накрити. За пару днів насіння почне проростати.

Клумби в пнях

На ділянці нерідко залишаються пеньки, які виглядають непривабливо, проте господарям просто лінь возитися і викорчовувати їх. А тим часом навіть пні можна перетворити в прикрасу дачі. Попросту виріж серединку пня, заповни його ґрунтом і висади квіти. Така «клумба» стане прикрасою всієї округи.

Не знаєш, якими квітами прикрасити клумбу? Спробуй надзвичайно ніжний колхікум! Замовити цибулини колхікуму можно прямо тут:
https://yaskravaklumba.com.ua/ua/shop/category/klubniilukovitsy/kolhikumy.

Дріжджі для полуниці

Досвідчені садівники рекомендують підгодовувати полуницю дріжджами. Дивно, однак цей метод удостоївся хороших відгуків. Просто розведи пачку сухих дріжджів в відрі води, додай декілька ложок цукру і дай настоятися 2-3 години. Тепер додай літр цього розчину в відро води і можеш сміливо поливати полуницю.

Добриво банановою шкіркою

Бананову шкірку можна вважати марною і викидати, а можна удобрювати нею ґрунт. Справа в тому, що в такому підживленні багато калію, кальцію і фосфору. Тому банановою шкіркою підгодовують, наприклад, томати, огірки і навіть троянди.

Маркери для посіву

За щоденною суєтою нескладно забути, що і де посаджено, а тому без маркерів не обійтися. Але ж можна скористатися навіть пластиковими виделками, щоб позначити місце посадки тієї чи іншої культури.

Інструменти своїми руками

Інструменти, які дозволяють швидко робити відразу кілька лунок, спрощують процес і економлять час. Але якщо подібний інструмент складно знайти в продажу або не хочеться витрачатися, то можна зробити його і самостійно. Наприклад, за допомогою винних пробок або коробки з-під яєць.

Зберігання інвентарю

Зберіганню інвентарю також слід приділяти увагу. Деякі дачники цілком успішно зберігають набори лопаток, секаторів та іншого в відрі з галькою або піском: тут інструменти будуть в сухості і збереженні.

Це тільки мала частина цікавих лайфхаків, які можна використовувати на своїй ділянці. Але навіть ці ідеї для саду та городу здатні принести в повсякденну роботу щось нове, що спрощує процес і покращує кінцевий результат.

Реалізуєш ці ідеї на своїй ділянці?


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як ощасливити дачника: ідеї для городу.