15 ідей, які легко вирішать побутові проблеми відпочинку на природі.


Відповідно до думки вчених, відпочинок на природі допомагає боротися з депресією. Але на пікніках є безліч причин для стресу. Комахи в їжі та напоях, посуд, що розлітається від вітру, забута рідина для розпалу й інші дрібниці, здатні легко зіпсувати настрій. Тому бери на замітку похідні хитрощі, які роблять відпочинок приємним і необтяжливим. А за якісним спорядженням та екіпіровкою зазирни сюди – https://tacticalgear.ua.

Ідеї для відпочинку на природі

1. Використовуй канцелярську точилку для гілок

Звичайна канцелярська точилка не займає багато місця, але здатна значно прискорити процес розпалювання багаття.

2. Заздалегідь підготуй сухий розпалювач для багаття

Зручні заготовки для розпалювання можна зробити з втулок від туалетного паперу, наповнивши їх газетами. Підійде і картонна коробка від яєць: в осередку поміщається повсть, суха стружка або кора і заливається розплавленим парафіном. Коли все застигне, можна розрізати картонний бокс на сегменти.

3. Візьми з собою побільше фольги

Є багато рецептів смачних похідних блюд, приготованих в фользі. Крім того, їх відразу можна розділити на порції в індивідуальних «упаковках». Для таких страв можна не використовувати посуд, а гриль, решітка та інші інструменти для приготування їжі залишаться чистими.

4. Захисти їжу за допомогою шапочки для душа

Щоб захистити вміст миски від комах і сміття, надягни на неї зверху чисту шапочку для душу. Закривати і відкривати таку «кришку» зручніше, ніж, наприклад, відсувати харчову плівку.

5. Сервіруй закуски в формочках для кексів

Щоб не використовувати багато мисок для різних соусів і начинок, можна помістити їх всі в форму для приготування кексів. Зручна сервіровка, мінімум відходів і економія сил і часу на миття посуду.

7. Використовуй компактні контейнери для спецій

Упаковки від Tic Tac можуть послужити компактними і зручними контейнерами для зберігання спецій. З цією ж метою можна використовувати таблетниці з декількома відсіками.

8. Захисти напої від комах

Харчова плівка, натягнута на склянку, запобігатиме потраплянню всередину комах. Саму рідину можна пити через соломинку.

9. Використовуй кришку для десертів для збереження посуду

Щоб одноразовий посуд не розлетався від вітру і на нього не потрапляв пил і бруд, можна використовувати тримач з кришкою для сервірування десертів.

10. Залишай зручний тримач з ременя

Зручний тримач для посуду та іншого інвентарю можна зробити, якщо обернути навколо стовбура дерева ремінь і закріпити на ньому господарські гачки.

11. Скористайся мішком для прання, щоб висушити посуд

Вимитий посуд зручніше сушити, помістивши його в чистий сітчастий мішок для прання білизни і підвісивши на гачку. Надлишки води стечуть, і посуд не потрібно буде витирати.

12. Застели підлогу намету дитячим килимком-пазлом

Застели дно намету збірними дитячими килимками. Вони легкі, компактні і зручні для транспортування, при цьому спальне місце з ними стане м’якше і тепліше.

13. Тримай клейку стрічку під рукою

Щоб лейкопластир, ізоляційна стрічка або скотч завжди були під рукою, можна обмотати їх в кілька шарів навколо запальнички або пляшки.

14. Зроби мильні слайси

При використанні кускового мила потрібна мильниця, щоб воно висихало. Але на природі це не дуже зручно, тим більше що до вологого милу швидко прилипають комахи та сміття. Наріж його за допомогою картоплечистки на слайси і склади в контейнер з кришкою. Кожен раз при митті рук можна повністю використовувати один такий слайс.

15. Сортуй сміття

Щоб розсортувати відходи, можна скористатися одним відром або контейнером і декількома пакетами, поміщеними всередину нього і скріпленими між собою прищіпками або зажимами. Це зручно для картону і паперу, що можуть піти на розпалювання.

Може бути, і в твоєму арсеналі є ефективні поради, як легко організувати свій побут на природі?
Ділися з нами у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 ідей, які легко вирішать побутові проблеми відпочинку на природі.