5 ідей для ефективного тімбілдингу


Тімбілдинг (teambuilding) – активний корпоративний відпочинок, спрямований на згуртування колективу за допомогою проходження різних ігор і завдань. Тімбілдинг швидко покращує взаєморозуміння в колективі і його ефективність, допомагає виявити приховані таланти і лідерські якості співробітників.

Аби даремно не витрачати час на організацію заходу, варто звернутися до професіоналів! Івент агентство Easy event допоможе створити небанальну атмосферу. А ми редакцією підкинемо вам декілька ідей.

Бінго-полювання

Загальний принцип – створити лотерейний квиток з різними завданнями, розбити учасників на команди і попросити зіграти в лотерею. Якщо потрібно впоратися швидше, можна попросити команди пройти одну сходинку замість повної таблиці.

Гра “Бінго-полювання” в основному націлена на залучення і зближення команди. Однак її можливості в навчанні величезні, адже ви можете вибирати будь-які завдання! Якщо ви сподіваєтеся навчити команду більше взаємодіяти з клієнтами, придумайте завдання навколо розмов з незнайомцями. Або ж, якщо ви хочете відпрацювати командну роботу і вміння вирішувати проблеми, нехай одним із завдань буде разом розгадати загадку. Потенціал такого тімбілдінгу просто безмежний!

Ящик Пандори

“Ящик Пандори” – це інноваційний тімбілдинг, в якому стратегічне мислення і тайм-менеджмент поєднуються зі співробітництвом у команді і вирішенням завдань. Програма не тільки відчуває згуртованість команди, а й допомагає її членам дізнатися про таланти один одного.

Учасники отримують ящик з чотирма кейсами. Кожен кейс ломиться від загадок і головоломок, які потрібно вирішити, щоб розгадати код – і все це в стислі часові рамки. Програма може бути побудована як на суперництві, так і на співпрацю – все залежить від того, які саме навички ви хочете виробити в команді, – вона ставить перед учасниками комплексні завдання, змушуючи одночасно задіяти численні вміння, і дає безцінні уроки.

Вузол рук

Ця програма дуже коротка, вона ідеально підійде вам, якщо ви хочете згуртувати команду. Умови дуже прості: попросіть учасників встати в невелике коло обличчям один до одного, після чого вони повинні протягнути вперед руку і взяти за руку когось із протилежного боку кола. Проробивши це, нехай вони витягнуть іншу руку, на цей раз взявши за руку іншої людини з протилежного боку кола. Завдання гри – розплутатися не відпускаючи рук один одного!

Це напрочуд непросте завдання, яка передбачає якісну організацію в команді, виняткову комунікацію і хорошого лідера, який зможе одночасно залучити всіх учасників. Прекрасне рішення, щоб згуртувати команду, задіяти лідерські якості і дати співробітникам тему для розмови на найближчі кілька днів.

Настільна ланцюгова реакція

“Настільна ланцюгова реакція” поєднує приємне задоволення від створення хитрої системи з систематичним підходом до методів розробки, випробування і розвитку. Учасників закликають за допомогою наданих карток з ідеями створити складну ланцюгову реакцію, за допомогою якої можна буде виконати просту дію.

Команди повинні бути терплячими і систематично підходити до тестування різних систем, використовуючи свої навички і навички своїх колег, щоб ефективно зібрати пристрій згідно ідеям на картках. Цей тімбилдинг вимагає уваги до деталей, проектного менеджменту та точності, а також об’єднує команди в русі до спільної мети.

Мінуси на плюси

Для цієї гри майже не потрібне оснащення, вона задіює більше аналітичний підхід до розвитку. “Мінуси на плюси” – про те, як помічати позитивні моменти і цінувати уроки, отримані в ситуаціях, до яких зазвичай ми ставимося з негативом.

На початку гри учасники утворюють пари з іншим членом команди, з яким у них був робочий досвід – минулий проект, завдання, що завгодно. Потім один учасник повинен згадати негативний аспект з їх минулого досвіду, а його партнер – знайти в ньому позитивне, після чого вони міняються ролями.

Завдання найкраще працює у великій команді з великим загальним досвідом, адже це допоможе членам команди краще пізнати один одного і розвинути позитивне мислення незважаючи на всі труднощі. В якості додаткового бонусу міняйте партнерів після кожного разу.

А у вашій компанії проводили тімбілдинг? Діліться з нами враженнями у коментарях!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 ідей для ефективного тімбілдингу