Гурт ABBA тоді і зараз. Ось як виглядають кумири дитинства у наші дні!


Гурт ABBA, безсумнівно, є одним з найвідоміших колективів всіх часів і народів. Їхні пісні звучали на всіх континентах, а записи були продані тиражем понад 350 мільйонів примірників!

Пісні шведського колективу до сих пір залишаються в плей-листах радіостанцій, а багато музикантів з радістю переспівують їхні хіти. Навіть не віриться, що ABBA була заснована цілих 46 років тому — в далекому 1972 році!

Ми пропонуємо тобі поглянути на те, як виглядають кумири дитинства в наш час.

Агнета Фельтског, 67 років

Нині колишня солістка популярного квартету продовжує займатися музичною творчістю. Живе в передмісті Стокгольма, захоплюється йогою, астрологією, верховою їздою і разом з онуками часто співає популярні хіти своєї молодості.

Бйорн Ульвеус, 72 роки

На сьогоднішні Бйорн і Бенні вважаються одними з найбільш заможних людей в шоу-бізнесі своєї країни: вони заснували власні компанії і займаються продюсуванням. Однак зараз Ульвеус став менше приділяти увагу музиці, а більше присвячує себе громадській діяльності.

Бенні Андерссон, 71 рік

В наші дні колишній соліст групи «ABBA» продовжує писати музику до фільмів і керує колективом «Оркестр Бенні Андерссона», який користується великою популярністю в Швеції.

Анні-Фрід Лінгстад, 72 роки

Після розпаду групи співачка випустила кілька сольних альбомів, але зараз займається тільки благодійністю, є почесним членом різних громадських організацій, фінансує фонд допомоги дітям-сиротам і спонсорує музичний фестиваль в Швейцарії. Анні-Фрід – близький друг Шведської королівської сім’ї і входить в список найбагатших людей своєї країни.

Приємно бачити, що всі учасники легендарного колективу перебувають у бадьорому настрої! Вони зберегли товариські відносини і в 2016 році навіть зібралися разом.

Mamma Mia It's Friday! ? Have a great weekend!

A post shared by @ abbaofficial on

Більш того, Агнетта, Бьорн, Бенні і Анні-Фрід навіть влаштували невеликий концерт на приватній вечірці, присвяченій 50-річчю дружби Бйорна Ульвеуса і Бенні Андерссона!

Дивовижно, наскільки ж добре виглядають музиканти для свого віку! Якщо твої друзі теж люблять пісні групи ABBA, обов’язково поділися з ними цими фотографіями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Гурт ABBA тоді і зараз. Ось як виглядають кумири дитинства у наші дні!