Григорію Чапкісу — 90. І в 2020-му він одружився вчетверте!


Відомий хореограф і танцюрист, незмінний суддя шоу «Танці з зірками» Григорій Чапкіс недавно вразив публіку зізнанням, що таємно одружився вчетверте. Варто відзначити, що в 2020 році лауреату трьох міжнародних конкурсів, а також народному артисту України виповнилося 90 років.

«2020-й стоїть осібно в історії мого життя. По-перше, я відсвяткував 90-річний ювілей. По-друге, я одружився. По-третє, купив квартиру. Намагаюся бути гідним жінки, що присвятила мені свого часу, коли моє життя хилиться до заходу», — прокоментував танцюрист.

Раніше Григорій Чапкіс був одружений тричі. Від першого шлюбу має доньку Лілію, яка керує балетною школою в італійському Ареццо (провінція Тоскана). Від другого шлюбу є син Григорій, який працює хореографом в Сан-Франциско.

Є у Чапкіса і внучки, які теж мають тягу до прекрасного. Внучка Анна зуміла стати кінозіркою і моделлю. Що стосується молодшої, Вікторії, то вона відкрила власну школу танців.

Цікаво, що нова дружина Григорія Чапкіса молодша за нього на 52 роки. Виходить, що вона навіть трохи молодша його старшу онучку. Однак сам хореограф впевнений: вік йому не перешкода. Тим більше що з другою дружиною у Григорія Миколайовича теж була солідна різниця у віці (йому 50, їй 28 років).

«Із другою дружиною ми розлучилися через банальну причину. Таке у багатьох буває. Вона збиралася жити в Америці, а я хотів жити в Україні», — пояснював пізніше Григорій Чапкіс.

З третьою дружиною хореограф розлучився в 2016 році. Але вже в 2019-м чоловік (в свої 89 років) зізнався, що одиноким себе зовсім не відчуває. Більш того, у нього з’явилась молода обраниця, яка подарувала йому новий сенс життя. Танцюрист відгукувався про неї дуже тепло вже тоді.
Відомо лише, що вона молодша Григорія на 51 рік і є ровесницею його внучки — 39-річної Ганни Саффрончік.

«Мені потрібно за кимось доглядати, дивувати, робити сюрпризи. Я не можу сказати, що вона моя дружина і у нас є штамп. Ми живемо, але вона ще не готова. Вона приймає мене таким, який я є. Хіба ви уявляєте мене без жінки? Ось і я ні!» — розповідав чоловік в минулому році.

І хоча тоді про шлюб Чапкіс вважав за краще не говорити, але тепер пара все ж узаконила свої стосунки. Хоча журналістам поки не вдалося з’ясувати, хто ж ця жінка. Залишається дочекатися, коли хореограф сам зважиться представити громадськості свою молоду дружину.

Григорій Чапкіс зізнається, що танці і жінки — його секрет молодості, щастя і сил. І відмовитися від чого-небудь — це все одно, що собі самому підписати вирок.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Григорію Чапкісу — 90. І в 2020-му він одружився вчетверте!