16 років дівчинка з дитбудинку шукала сім’ю. Одного разу вона знайшла на горищі старий знімок…


Здається, що сюжети про розлучених батьками сестер, які знайшли один одного через десятки років після розлуки, мають право на життя лише в індійських фільмах. Але іноді і в реальному житті трапляються справжні чудеса. Історія знаменитої американської гімнастки Домінік Мосеану — пряме тому підтвердження.

Готуючись стати матір’ю, спортсменка випадково дізналася таємницю, яку все життя приховували від неї власні батьки. Виявляється, у Домінік була сестра-інвалід, але мама з татом особисто здали нещасну в дитбудинок. Після такої звістки світ жінки перекинувся з ніг на голову!

Відносини з батьками у Домінік завжди були досить складними. В 17 років вона навіть подала в суд на батька, називаючи його домашнім тираном і стверджуючи, що чоловік відбирав у гімнастки всі її заробітки. Що примітно, суд прийняв сторону спортсменки.

Згодом Мосеану залишила спорт і примирилася з татом і мамою. Якось, чекаючи появи на світ власної дитини, жінка копирсалась в старих фотографіях на горищі будинку батьків. Тут вона і виявила загадковий, пожовклий знімок, де була зображена крихітна дівчинка.

Мати Домінік, побачивши фото, залилася сльозами. Приголомшена гімнастка дізналася, що у неї була молодша сестра, яка народилася без ніг. Батьки, розуміючи, що не зможуть дати дитині-інваліду пристойне виховання, віддали дитину в пологовий будинок!

А незабаром в будинку Мосеану пролунав телефонний дзвінок. За фантастичного збігу обставин, це була та сама давно втрачена сестра, яка нещодавно дізналася про своїх справжніх родичів. Найцікавіше, що вона, незважаючи на вроджену інвалідність, теж була гімнасткою!

Дженніфер, сестра Домінік, зізналася — всі ці роки Мосеану була для неї кумиром. Дочки емігрантів з Румунії, обидві дівчини були невисокими і смуглявими. Для Дженніфер схожість з коханою нею спортсменкою була ще одним фактором, який постійно підштовхував безногу гімнастку до нових звершень.

Лише коли дівчині було 16 років, прийомні батьки розкрили їй правду. Дженніфер оторопіла, дізнавшись, що Домінік доводиться їй рідною сестрою. Безнога гімнастка наважилася зателефонувати далеко не відразу.

Сьогодні сестри живуть в різних штатах, але постійно їздять один до одного в гості і підтримують найтісніший контакт. Домінік і Дженніфер впевнені, що більше ніколи не розлучаться!

Треба визнати: безногій гімнастці дуже пощастило з прийомними батьками. Вони любили дівчинку як рідну і саме їм спортсменка завдячує своїми успіхами. Ну а після возз’єднання з сестрою Дженніфер і зовсім море стало по коліно.

Сподобалась добра історія? Поділись гарним настроєм з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 років дівчинка з дитбудинку шукала сім’ю. Одного разу вона знайшла на горищі старий знімок…