Вчені довели, що бабуся по материнській лінії – найважливіша людина в житті дитини. І ось чому…


Це чарівне слово «бабуся»! Скільки приємних і добрих спогадів з ним пов’язано! Найсмачніші млинці, солодкий сон, радість зустрічі, літні незабутні пригоди і ще багато-багато всього особливого, у кожного з нас свого.

Бабусі асоціюються у нас з казками, літом, добротою, ласкою, смачними пирогами і варенням.
Я дуже люблю своїх бабусь. Але ось парадокс: я чомусь більше схожа на мою бабусю по материнській лінії, ні на маму, ні на тата, а саме на неї, як зовні, так і за характером.

Звернула увагу я на це в розмові зі своєю подругою. Як виявилося, у неї те ж саме. Її син Денис за характером ну точна копія її мами. Виявляється, цьому є наукове обґрунтування.

Генетичний зв’язок

Виявляється, саме бабуся по материнській лінії грає в житті дитини найважливішу роль. Вона не просто передає їй необхідні знання, досвід і дарує любов, тепло і турботу. Цей зв’язок з набагато глибший.

Вчені вказують на те, що цей зв’язок утворюється на генному рівні!

«Відомий факт: діти успадковують генетичний матеріал не від батьків, а від бабусь і дідусів так само, як і батьки отримали свою ДНК від своїх бабусь і дідусів. Тому часто буває, що наші діти схожі на наших померлих родичів», – говорить один з фахівців з генної інженерії.

Також фахівці стверджують, що більшу частину генетичної інформації діти отримують саме від бабусь по материнській лінії!

Звичайно ж, все відносно і кожна сім’я унікальна. Дитина може бути дуже схожа і на бабусю по батьковій лінії. Коли справа стосується генетики, передбачити розвиток подій досить складно.

Проте всім батькам важливо усвідомити, яку величезну роль грають їхні родичі в долі дитини і в тому, що сьогодні модно називати «емоційним інтелектом».

Фахівці стверджують: «Навіть ті емоції, які відчувала бабуся під час своєї вагітності, можуть вплинути на розвиток дитини її дочки. Важливо розуміти, що сім’я – це цілісний організм, де всі її члени тісно пов’язані між собою. І разом з генами і тим позитивом, який ми в собі бачимо, ми передаємо дітям і онукам наші хвороби і шкідливі звички, схильності і залежності».

З цього випливає, що халатно ставитися до свого психологічного та фізичного здоров’я не можна. Адже так людина може нашкодити не тільки собі, а й багатьом майбутнім поколінням, а це найгірша безвідповідальність. Саме тому, благаю, пам’ятай про себе і своє здоров’я – і від цього виграють твої онуки!

Чи згоден ти з думкою вчених? Будемо раді, якщо ти поділишся з нами своїми думками в коментарях. І не забудь розповісти про цю інформацію своїм друзям!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вчені довели, що бабуся по материнській лінії – найважливіша людина в житті дитини. І ось чому…