9 геїв, яких обожнюють жінки.


Поки жінки захоплюються мужніми чоловіками з числа акторів, співаків, режисерів, ті раз у раз заявляють про свою нетрадиційну орієнтацію і цим сильно розчаровують прихильниць.

Як так? Успішні, сильні, статні, самодостатні, спроможні — і раптом геї. Але факт залишається фактом.

Це 9 знаменитих геїв, яких обожнюють жінки.

Ксав’є Долан

Франкоканадского режисер підкорив Каннський кінофестиваль своєю дебютною картиною «Я вбив свою маму» ще у 2009 році. І це в 20 років. Зараз він продовжує знімати артхаусне кіно. При цьому нікого не бентежить, що в центрі сюжету багатьох його фільмів — проблеми ЛГБТ-спільнот, а сам Ксав’є відкрито заявляє про нетрадиційну орієнтацію.

Люк Еванс

Він зіграв головну роль у фільмі «Дракула», з’явився в основному акторському складі у фільмах «Хоббіт» і «Форсаж-6». Його персонажі були традиційної орієнтації, а він сам любитель чоловіків, чого ніколи не приховував.

Вентворт Міллер

Зірка серіалу «Втеча з в’язниці» з атлетично м’язистим тілом і брутальним поглядом також у цих рядах. В юності актор намагався накласти на себе руки через необхідність приховувати свою орієнтацію.

Ніл Патрік Гарріс

Хто дивився телесеріал «Як я зустрів вашу маму», той асоціює актора з його персонажем, справжнім ловеласом Барні Стінсон. У реальному житті актор одружений на чоловікові і разом з ним виховує двох дітей, народжених сурогатною матір’ю.

Закарі Квінто

Актор вже 5 років в стосунках з моделлю чоловічої статі Майлзом Макмилланом. Більш того, в листопаді 2015 року журнал Vogue назвав Квінто і Макміллана «впливовою парою, вплив якої поширюється на сфери кіно, моди і мистецтва». І таке буває.

Рікі Мартін

На сцені співак постає спокусливим мачо, а в реальності – геєм. У січні цього року він зареєстрував шлюб зі своїм партнером, сирійським художником Джваном Йосефом.

«Я радий повідомити вам, що я щасливий чоловік. Я дуже щасливий бути тим, ким я є. Всі ці роки мовчання і критики зробили мене сильнішим і нагадали мені, що визнання приходить зсередини, що така правда дає мені силу боротися з емоціями, про які я навіть не знав», — цю заяву Рікі Мартін зробив ще в 2010 році.

Кевін Спейсі

У 2017 році на актора навалилась гора звинувачень у домаганнях. На відміну від свого колеги Вайнштейна, претензії Спейсі отримував виключно від чоловіків. Опинившись в центрі скандалу, актор поспішив оголосити про свою нетрадиційну орієнтацію.

Джим Парсонс

У серіалі «Теорія великого вибуху» у героя, якого грав актор, сяке-таке, але була дівчина. У житті у нього є хлопець, з яким він у відносинах вже близько 15 років. А в минулому році навіть уклав шлюб по єврейським релігійним канонам.

Бен Уішоу

Після того як акторові пощастило зіграти головну роль у фільмі «Парфумер: Історія одного вбивці», він прокинувся знаменитим і з чоловіком. А після, що логічно, знявся у кінорежисерів-трансгендерів сестер Вачовскі.

Можливо, ти не очікував побачити когось із цих чоловіків у цьому списку. Чи впливає орієнтація актора на твоє ставлення до нього? Розкажи про це в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 геїв, яких обожнюють жінки.