Вони любили владу і чоловіків: 7 найзнаменитіших геїв, що змінили хід історії.


Історія — штука непостійна і примхлива. Всього років 30 назад нашим батькам в школах і інститутах розповідали зовсім інші речі, ніж ті, яким вчать наших дітей.

Політики руками вчених переписують історію, приховують важливі факти і трактують події по-новому, щоб вселити населенню, що саме їхня країна завжди була і буде найкращою в світі.

Чи знаєш ти, скільки знаменитих правителів, полководців та інших історичних діячів мали нетрадиційну орієнтацію? Їх не злічити, список можна почати Юлієм Цезарем і нескінченно додавати в нього нові імена.

Гай Юлій Цезар

Юлія Цезаря неодноразово звинувачували в одностатевих зв’язках. У 19 років Юлій став послом при дворі Никомеда IV, останнього царя Віфінії. Жінок у правителя не було, зате він любив розважатися з молодими хлопчиками. Цезар став його фаворитом.

Пізніше, прийшовши до влади в Римі, Гай Юлій влаштовував оргії з молодими римлянами. Цицерон навіть писав про це у своїх спогадах.

Тиберій

Цей римський імператор був настільки розпусним, що Цезар на його тлі здається безневинним дитиною. Тиберій прожив досить довге, за мірками Античності, життя — 77 років. Правителем він був жорстоким і кровожерливим. Після його смерті народ з полегшенням зітхнув, але змінив його не менше божевільний правитель — Калігула.

Історики згадували відв’язні вечірки на віллі у диктатора, куди він привозив безліч прекрасних юнаків. В молодості Калігула брав активну участь в любовних іграх. У старості він міг тільки спостерігати за тим, що відбувається.

Річард Левове серце

Середньовічні балади оспівують хоробрість і мужність Річарда Левове Серце. Людиною він був відважною, проте серце його належало аж ніяк не дружині, а французькому королю Філіпу II Августу. Християнські владики навіть брали участь разом у Третьому хрестовому поході і, за такими літописців того часу, ділили ложе.

Петро Великий

Петро I зайняв престол у віці 17 років, а чоловічу любов пізнав ще раніше. Царським коханцем був швейцарець Франц Якович Лефорт. Європейський дворянин допоміг царю створити сучасну армію і флот, за що був удостоєний звання генерала, а пізніше і адмірала.

Петро Великий провів з Францем майже все своє життя. Вони разом виступали в походи і закатували бенкети. Цю інформацію довгий час замовчували, про історичні джерела вказують на нетрадиційну орієнтацію царя.

Олександр I

Імператор Російської імперії Олександр I не з чуток знав про чоловічої любові. Людиною він був м’якою і вразливою, що і послужило причиною вибору в коханці гарненького шведського барона Густава Моріца Армфельт.

Наполеон так відгукувався про російською імператорі: «Олександр – найкрасивіший чоловік, який живе на землі. Прикро, що він любить чоловіків, а то чимало француженок хотіли б спробувати його тіло».

Джордж Вашингтон

У Джорджа Вашингтона не було своїх дітей. Він одружився на молодій вдові Марті Дендрідж, у якій було двоє дітей від першого шлюбу.

Найбільш близькою людиною для Джорджа був Олександр Гамільтон, його соратник по боротьбі з британцями.

Петро Ілліч Чайковський

Про те, що Петро Ілліч Чайковський був содомітом, знали всі його сучасники. Композитор без розуму закохався в поміщика Володимира Шиловського. Разом парочка їздила по Європі і Росії. На жаль для Петра, його коханець помер від сухот.

Після цього у Чайковського було безліч статевих зв’язків з чоловіками, але полюбити він нікого більше не зміг.

Часом дивуєшся, скільки всього нам недоговорюють або приховують від нас. Але ж всі ми маємо право знати правду. У кожної людини є як сильні сторони, так і слабкості.

Навіщо робити історичних особистостей ідеальними? Набагато цікавіше дізнатися, якими вони були людьми, кого любили і чим захоплювалися. Саме це характеризує кожного з них як людини.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вони любили владу і чоловіків: 7 найзнаменитіших геїв, що змінили хід історії.