Меган Маркл і принц Гаррі очікують на другу дитину. А ще їх позбавляють всіх титулів


У лютому 2021 року одразу кілька новин щодо Гаррі та Меган Маркл облетіли світ.”Ми можемо підтвердити, що Арчі скоро стане старшим братом. Герцог і герцогиня Сассекські дуже раді тому, що незабаром у них з’явиться друга дитина”, – сказано в заяві Гаррі і Меган.

Гаррі та Меган Маркл очікують другу дитину

Пара опублікувала чорно-білу фотографію, на якій вони зображені лежать під деревом, при цьому Меган тримає руку на животі, а Гаррі гладить її по голові.

Першому синові Меган і Гаррі, Арчі, в травні виповниться два роки.

Восени Меган розповіла, як пережила викидень, що стало для неї величезною втратою.

У січні минулого року Меган і Гаррі вирішили відійти від виконання офіційних обов’язків членів британської королівської сім’ї, вони переїхали до Каліфорнії. Однією з причин їхнього рішення виїхати з Великобританії було бажання уникнути пильної уваги жовтої преси.

У листопаді в статті для газети New York Times Меган розповіла, що влітку у неї стався викидень. Вона описала, як, змінюючи підгузник Арчі, відчула різкий біль і впала на підлогу.

«Тримаючи на руках свою першу дитину, я розуміла, що втрачаю другу”, – написала Меган. Вона також розповіла, як після цього опинилася в лікарні.

“Я лежала на лікарняному ліжку і бачила, що у мого чоловіка буквально розривалося на частини серце, а він при цьому намагався допомагати мені”.

У своїй статті Меган додала, що вирішила поділитися своїм сумним досвідом, щоб привернути увагу до мало освітлюваної проблеми. “Втрата дитини означає майже нестерпне горе. Це відчувають дуже багато, але говорять про це зовсім мало”, – пояснила вона.

Тепер Гаррі і Меган прощаються з королівськими титулами. Королева Єлизавета II підтвердила, що подружжя «не виконуватиме громадські обов’язки”, але Гаррі і Меган при цьому “залишаються гаряче улюбленими членами сім’ї”.

Пара не зможе займатися патронажем благодійних організацій, як члени королівської сім’ї. Гаррі також буде позбавлений почесних військових обов’язків.

Ця заява Букінгемського палацу зроблено слідом за новиною, що Гаррі і Меган дали інтерв’ю відомої американської телеведучої Опри Уїнфрі. У ньому вони розкажуть подробиці розриву з королівською родиною. Інтерв’ю вийде 7 березня.

Нова заява палацу говорить про те, що Гаррі і Меган не повернуться до королівського життя і повинні відмовитися від почесних військових звань, а також перестати займатися патронажем благодійних організацій, які підтримує королівська сім’я.

У заяві Букінгемского палацу сказано наступне: “Королева письмово підтвердила, що, відступаючи від роботи королівської сім’ї, неможливо продовжувати виконувати обов’язки, пов’язані з життям на благо суспільства […] Хоча ми засмучені їх рішенням, герцог і герцогиня залишаються гаряче улюбленими членами сім’ї”.

Представник Гаррі і Меган на це відповів: “Як показують їхні дії за останній рік, герцог і герцогиня Сассекські залишаються відданими своєму обов’язку і роботі на благо суспільства в Великобританії і по всьому світу. Вони запропонували продовжити надавати підтримку організаціям, які вони представляли, незалежно від офіційної ролі”.

Побачимо, як там буде далі і чи дозволить королева і надалі займатись їм благодійністю. А також очікуємо на нашуміле інтерв’ю 7 березня.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Меган Маркл і принц Гаррі очікують на другу дитину. А ще їх позбавляють всіх титулів