Ось що розказала про Кім Чен Ина втікачка з Північної Кореї. Чутки підтвердились!


Про те, що насправді відбувається в Північній Кореї, світу відомо небагато. Велику частину інформації інші країни отримують від біженців, які примудрилися так чи інакше пробратися через кордон, що ретельно охороняється солдатами диктатора.

Іноді, втім, дещо вдається дізнатися і журналістам сусідніх країн. Так, наприклад, кілька років тому журналісти з Південної Кореї розкопали, що Кім Чен Ина воскресив огидну традицію, засновану ще його батьком і дідом!

Тепер по країні знову ходять вербувальники, що підшукують кандидаток у так званий «Загін насолоди» диктатора. Під красномовною назвою ховається величезний гарем, учасниці якого зобов’язуються розважати не тільки Кім Чен Ина, але і високопоставлених чиновників.

«Загін насолоди» існував ще при Кім Ір Сені. Кім Чен Ір, син засновника північнокорейської держави, отримав цю традицію в спадок від батька і охоче бавився з безвідмовними красунями. А ось Кім Чен Ин, вступивши на престол, спочатку розпустив дівчат по домівках. Але тепер вождь Північної Кореї змінив своє попереднє рішення.

Вербувальники збирають дівчат з усієї країни в гарем правителя, керуючись певними критеріями. Красуні повинні бути молоді, високі — не менше 170 сантиметрів! — і, зрозуміло, незаймані. Кандидатки проходять суровий відбір, після якого починається період навчання.

ГаремКім Чен Ина офіційно називається “Кіпчимо”, що можна перевести як «бригада радості» або «група задоволення». За чутками, складається він з трьох підрозділів, з яких лише в пешому знаходяться безпосередньо полонянки диктатора.

Дівчата з другої групи роблять Кіму і іншим високопоставленим сановникам масаж. Третій підрозділ займається танццями як звичайним, так і стриптизом.

За навчання новеньких відповідають найбільш досвідчені товаришки. Кажуть, красунь з групи масажисток навіть випускають за кордон, підшукуючи їм кращих у світі інструкторів.

У такі новини охоче віриться: диктатори ніколи не економили на собі і своїх розвагах. За чутками, лише еротичної білизни Кім щорічно закуповує на три мільйони доларів!

Вербувальники «Загону насолоди» залюбки беруть туди навіть школярок. Подейкують, періодично в «Кіппимчо» з’являються дівчата, яким ледь виповнилося 13 років. У 22-25 дівчата вже вважаються занадто старими для вождя.

Нерідко відставних полонянок визначають в дружини представників еліти Північної Кореї. Чоловік при цьому, буває, навіть не здогадується про колишній статус дружини.

Примітно, що сам Кім Чен Ин одружений. Нинішня перша леді вперше з’явилася на публіці поруч з чоловіком в 2012 році і у пари вже є двоє дітей.

Завдяки впливу дружини Кім навіть зробив жінкам Північної Кореї кілька послаблень: зокрема дозволив їм їздити на велосипедах. Ось тільки з гаремом чоловіка законна дружина диктатора нічого вдіяти не може.

А ти віриш у таке? Думаєш, це точно може бути правдою? Пиши в коментарях свою думку.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось що розказала про Кім Чен Ина втікачка з Північної Кореї. Чутки підтвердились!