11 фотографій, які показують справжнє життя леді Ді. Прямо з персонального архіву принцеси!


Телеканал BBC, що склав в 2002 році рейтинг ста найбільших британців усіх часів і народів, поставив принцесу Діану на третє місце. Свого часу смерть улюбленої всіма Королеви сердець у 1997 році стала трагедією для мільйонів. Лише пізніше з’ясувалося: життя леді Ді було не менше трагічне, ніж її передчасна загибель.

Невдалий шлюб, булімія, суїцидальні думки, постійно дошкуляли нещасну папараці -— дивно лише те, як при всьому цьому принцеса все одно примудрилася здобути всенародну любов.

Сьогодні на фотографіях ти зможеш побачити досі невідомі моменти з життя леді Ді. Раніше ці знімки перебували в персональному архіві принцеси, і лише нещодавно було отримано дозвіл на їх публікацію.

Тут зображена зовсім молода Діана. 15-річна дівчинка ще не здогадується, що чекає її попереду.

Світлина нижче була зроблена в швейцарському пансіоні для шляхетних дівчат. Там знатна красуня вчилася півроку. Нехай тебе не обманює посмішка дівчини: листи нещасної до батьків в той час були сповнені прохань забрати її додому!

Втім, знаходилося в житті Діани місце і веселощів. Ось тут 16-річна майбутня принцеса зоображена пліч-о-пліч з Керолайн Харборд-Хаммонд, своєю кращою подругою. Дівчата веселилися, влаштувавши собі імпровізовану фотосесію в халатах і шапочках для душу.

Як і багато інших дівчат з аристократичних сімей, Діана з трирічного віку вчилася їздити верхи. Однак після невдалого падіння бідолаха стала боятися коней.

Коли Діана стала частиною королівської сім’ї, їй довелося повернутися до верхових прогулянок, аби прихилити до себе увагу королеви-матері. Принцеса всіляко приховувала свій страх і навіть зверталася за допомогою до знайомого офіцера, щоб той допоміг їй впоратися з боязню.

Щоб сподобатися Чарльзу, своєму нареченому, Діані також доводилося йти на жертви. Відпочинок на природі ніколи не подобався красуні, але дівчині довелося мимоволі опанувати премудрості рибалки і полювання під керівництвом королівських єгерів.

Навіть вагітною принцеса супроводжувала чоловіка в його походах. На знімку нижче Діана зображена поряд з Чарльзом в 1981 році. Тоді принцеса вже носила під серцем дитину!

Закордонні тури і офіційні прийоми теж не викликали у Королеви сердець захоплення. Зось на світлині втомлена і змучена Діану під час застілля в Новій Зеландії в 1983 році. Тіара, в якій сфотографували жінку, згодом стала одним з улюблених аксесуарів принцеси. Пізніше шанувальники нерідко мали можливість споглядати Діану в ній.

А тут Діана і Чарльз цілуються перед матчем поло в 1983 році. До початку нескінченної низки трагедій, які переслідували принцесу аж до останніх її днів, залишилося зовсім небагато часу. Але аристократична пара ще не знає, що чекає їх попереду. Діана з Чарльзом все ще закохані один в одного і насолоджуються кожною проведеною разом хвилиною.

На людях Королева сердець і її чоловік завжди намагалися показати, що їхні почуття так само міцні, як і в момент складення подружніх клятв. Фотографія з диліжансом зроблена в Австралії в 1983 році, коли шлюб Чарльза і Діани тільки-тільки починав давати тріщини.

Другий знімок датується 1986 р, коли союз пари вже добряче тріщав по швах. Але стороння людина ніколи б про це не здогадався.

Хтозна, як би повернулася доля Діани, якби вона не загинула 31 серпня 1997 року. Нещасний випадок обірвав життя всенародно улюбленої принцеси, але навіть сьогодні, більше ніж через 20 років після смерті красуні, люди все одно згадують її з любов’ю.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11 фотографій, які показують справжнє життя леді Ді. Прямо з персонального архіву принцеси!