Живий Кен з Бразилії показав, яким він був до того, як зробив 58 пластичних операцій.


У бразильця Родріго Алвеса дуже цікава історії життя. Коротко її можна описати одним реченням: «Що таке фанатизм і як з ним боротися». Ймовірно, в дитинстві він передивився діснеївських мультиків або батьки дарували йому занадто багато Барбі і Кенів.

Подорослішавши, чоловік вирішив перетворити себе в живу ляльку. Він виконав багато експериментів зі своїм тілом. Родріго переніс 58 пластичних операцій протягом сімнадцяти довгих років. Заради чого? Тепер він повністю схожий на свого пластмасового кумира. Але про все по порядку.

У дитинстві Родріго був звичайною дитиною. Та хлопці нерідко знущалися над його зовнішністю. Діти, вони такі. Одного разу навіть засунули його обличчям у пісуар за нібито надто широкий ніс.

Незабаром хлопчик перетворився в досить симпатичного юнака. Чи не правда, красень? Та ще й з гарячим латиноамериканським темпераментом.

У 17 років у нього діагностували гінекомастію (збільшення грудної залози у чоловіків з гіпертрофією залоз і жирової тканини). Операція з видалення непотрібних тканин пройшла напрочуд успішно. І тоді він зважився… Понеслася низка хірургічних втручань.

Ще пару фото до операцій, теж нічого, але вже є спроби експериментів з кольором волосся. А що, блакитноокі блондини завжди привертали жінок.

А ось тіло Родріго Алвес трохи запустив. Тепер зрозуміло, чому він раптом прийшов в жах від самого себе  і відразу під ніж.

Операції, операції і ще раз операції… Дорогі і небезпечні. Чи варті вони того?

Трохи моторошно стає…

Незважаючи на те, що на сьогодні в тілі Родріго Алвеса вже і виправляти нічого, він не зупиняється.

 

Тепер він виглядає так. Якщо ти думаєш, що ці красиві кубики — результат наполегливих тренувань в залі, помиляєшся. Це силікон. На животі, в грудях і на руках замість біцепсів і трицепсів.

Що ще змінилося? У бразильця з’явилося відчуття стилю, і одягається він тепер набагато краще.

І від зовнішнього до внутрішнього. Що найцікавіше  спосіб життя, який веде ця людина. Спочатку Родріго працював бортпровідником. Зараз веде власні телешоу  одне в США, інше у Великобританії, на ці гроші і живе. «Кен» багато подорожує, часто зависає на вечірках і в нічних клубах і, звичайно ж, займається собою. Найбільше часу у нього йде на селфі.

Він дуже товариський.

У Кена є Барбі.

І навіть не одна.

У Родріго діагностували дисморфофобію. У нього психічний розлад,при якому людина надмірно стурбована навіть незначним дефектом або особливістю свого тіла.

Американці вирішили, що такі люди потрібні країні, і зробили Родріго Алвеса послом естетичної академії в США.

Поділися інформацією з друзями, пиши, що думаєш про цю історію в коментарях. Цікаво твоя думка.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
2
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Живий Кен з Бразилії показав, яким він був до того, як зробив 58 пластичних операцій.