У 16 років вона вийшла заміж, щоб не потрапити в притулок. Вгадав, хто зображений на фото?


Величезна кількість людей знає, хто така Мерилін Монро. Але вона з’явилася тільки в 1946 році. 20 років до цього на світлі жила Норма Джин Мортенсон, якій при хрещенні дали ім’я Норма Джин Бейкер.

Сьогодні ми розповімо про життя прекрасної акторки до того, як вона почала будувати свою кар’єру. Заодно поділимося знімками, зробленими в ті часи.

Народилася дівчинка 1 червня 1926 року. Вона була третьою дочкою кіномонтажниці Гледіс Бейкер. Дівчинка отримала прізвище Мартіна Мортенсена (в свідоцтві написали Мортенсон), чоловіка Гледіс, з якими та розійшлася до того, як завагітніла. Достеменно невідомо, хто ж був батьком дівчинки.

Незадовго після народження Норму віддали в сім’ю тимчасових опікунів. Через роботу рідна мати відвідувала її, коли у неї з’являвся час. В основному на вихідних. Вони ходили в кіно і на екскурсії.

Пізніше жінка забрала дочку назавжди, але незабаром у неї виявили параноїдальну шизофренію. До кінця своїх днів Гледіс провела в клініці, а Норму чекав нелегкий період життя. Вона кочувала від однієї прийомної сім’ї до іншого.

Один з її офіційних опікунів Ервін Годдард домагався дівчинки, тоді вона переїхала до своєї двоюрідної тітки Олівії. Але і тут не склалося. Її почав домагатися один з синів тітки.

Тоді Норма потрапила в сім’ю Анни Атчінсон Лоуер. Там вона була зарахована до школи. Цей період життя Монро називала одним з небагатьох спокійних в той час.

Під час навчання дівчинка познайомилася з хлопцем на ім’я Джеймс Догерті, який був старший за неї на 5 років. У певний момент постало питання про повернення 16-річної дівчини в притулок. Тоді норма вийшла заміж за Догерті.

Пізніше Монро скаже, що шлюб був досить прісний, і їм з чоловіком не було про що поговорити. А Догерті буде говорити, що завжди любив Норму Джин, але не знає, хто така Мерилін Монро.

Дівчина почала працювати на авіаційному заводі, де її сфотографував армійський фотограф Девід Коновер, який робив пропагандистські знімки про жінок на військових заводах.

Після зйомки фотограф запропонував Нормі позувати за 5 доларів на годину. Дівчина погодилася.

Чоловікові не сподобалася нова робота Норми. У 1946 році вони розлучилися.

Саме тоді на світ з’явилася Мерилін Монро, про яку пізніше дізнається весь світ.

Також ти можеш помилуватися роботами фотографа Андре де Дінеса, який співпрацював з Мерилін Монро протягом 8 років.

Якщо стаття припала тобі до душі, поділися нею зі своїми друзями і знайомими!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

У 16 років вона вийшла заміж, щоб не потрапити в притулок. Вгадав, хто зображений на фото?