15 виняткових людей, які зробили цей світ трішечки кращим.


Думаєш, що добро перемагає зло тільки в казках? Важко погодитися, але все-таки добрі вчинки зараз можна побачити все рідше. Причому, люди так відвикли від того, що хтось проявляє до них поблажливість, що шукають в будь-яких таких діях підступ. Ось наскільки рідкісним стало це явище — допомога ближньому.

Однак наша редакція радить тобі не втрачати віру в людство. На планеті ще залишилися люди, які готові допомогти ближньому, не вимагаючи нічого натомість. Іноді здається, що наш світ тільки на них і тримається, інакше давно б уже впав… Дивись і захоплюйся мужністю, терплячістю і щедрістю цих героїв нашого часу. Вони гідні поваги, як ніхто інший!

2 хірурги відпочивають після успішного видалення  пухлин головного мозку під час 32-годинної операції.

Цей пожежник просто врятував життя кота, поставивши кисневу маску на йому на морду.

Кенійська спортсменка дає напитись води спраглому китайському бігуну. Це сповільнило свій час, і вона зайняла 2-е місце в гонці. Це не тільки коштувало їй перемога, а й 10 000 доларів готівкою.

Цей міліціонер працював багато годин, допомагаючи жертвам урагану Харві,  а потім відключився.

Олень зайшов у магазин в Колорадо. Власник дав йому шоколад та печиво. Він залишив їжу і повернувся через півгодини зі своїми друзями.

Під час своєї мандрівки жінка зашила крісло в мікроавтобусі.

Дівчина, яка стала жертвою пожежі, попросила інтернет надіслати їй різдвяну листівку. Ось вона з усіма подарунками від інтернет-користувачів.

Поштовий допоміг цьому хлопцеві здійснити свою мрію. Відділення пошти розмістило інформацію про цього хлопчика на своїй сторінці соціальних мереж, і люди з усього світу почали надсилати йому книги. Він отримав їх з Австралії, Великобританії та навіть Індії. Метью вже отримав понад 350 книг і обіцяє прочитати  з них.

Мій пес і мій тато з ранньою стадією хвороби Альцгеймера

Вчора вранці хтось залишив різдвяний сюрприз для собак у нашому місцевому парку.

Невеличка жертва завжди зміцнює відносини.

Тато купив Кока-Колу з індивідуальним іменем для кожного родича на Різдво.

У нас з’явився новий член сім’ї. Ми знайшли його на вулиці.

У мене з моменту народження не було 2 пальців. Моя мама завжди перешивала мені рукавички.  У 30 років вона здивувала мене таким подарунком!

Хлопчик відпочиває з песиком, якого недавно збила машина.

Бачиш, добро на білому світі ще існує. Правда, воно все частіше переходить в розряд чудес світу. Не варто забувати про цю просту істину: зроби добро — і воно тобі повернеться. І не слід чекати від інших перших кроків: кожному варто почати з себе. Тільки так можна зробити цей світ кращим!

Поділися цією статтею з друзями, щоб вони переконалися, що світ не без добрих людей.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 виняткових людей, які зробили цей світ трішечки кращим.