Це випадкове фото вовчої зграї вже облетіло мережу. Вся справа в тому, що…


В мережі часто зустрічаються люди, які відчайдушно щось доводять, не маючи ні найменшого поняття про предмет дискусії. Аноніми готові з піною у рота доводити, який метод лікування краще або як правильно накачати прес за день, тиждень, місяць, квартал.

Таких людей відразу видає цілковита некомпетентність і наявність безлічі вільного часу для нескінченних суперечок і приниження віртуальних опонентів.

Це фото вовчої зграї стало відмінним прикладом, який викрив таких особистостей. З’явившись на сторінці в Фейсбуці однієї канадки, знімок розлетівся по мережі і обріс численними легендами і домислами.

Ось що написала Хейлі: «Величезна зграя, що складається з 25 вовків, полює на бізонів на півночі Канади. Взимку в Національному Парку Вуд Баффало температура опускається до -40 C. Вовчою зграєю командує ватажок, особини пересуваються поодинці, щоб зберегти енергію».

Незабаром якийсь розумник виклав це фото, придумавши абсолютно іншу дописку: «Попереду зграї йде троє слабких, вмираючих вовка. Вони торують дорогу, щоб інші не втомилися. Якщо вовки потраплять в засідку, то хворі помруть першими, переставши бути тягарем для зграї.

За ними вслід ідуть вовки-воїни. Потім йдуть вовчиці-матері.

Їх прикриває ще кілька бійців. Позаду йде вожак, тримаючи в полі зору всю зграю і контролюючи ситуацію».

Безліч людей сприйняли цю інформацію за чисту правду і почали засуджувати жорстокість вовків, мовляв, що вони не жалкують старих. Однак це всього лише вигадка!

Зграю очолює ватажок, а за ним уже по одному, хтось ближче, хтось далі йдуть інші вовки. У вовчій родині дійсно є сувора ієрархія, в якій ми розберемося.

Ватажок — головує в зграї, приймає всі рішення щодо захисту своїх підопічних, вибору місця проживання, організації полювання та розподілу якогось соціального стану кожного вовка.

Ватажок їсть першим, оскільки від нього залежить життя кожного члена зграї. Інші вважають за краще голодувати, але бути під захистом найсильнішого.

Воїни — команда ватажка, яка охороняє зграю і бере участь в полюванні. Воїнами можуть бути особини обох статей.

Старший воїн — заступник ватажка, допомагає йому з організаційними питаннями. У разі смерті останнього займає його місце.

Мати — вовчиця, що займається вихованням дітей. Може доглядати як за своїми, так і за чужими вовченятами. Народження дитинчат робить вовчицю матір’ю. Цей статус, як і всі інші, вимагає певної психологічної підготовки.

Старша мати — керує матерями, найбільш досвідчена вовчиця, яка може зайняти місце ватажка.

Щеня — вовк, повністю підкоряється наказам матерів, воїнів і ватажка. Не має відповідальності, але йому належить захист і харчування.

Інвалід — старий вовк, нездатний брати участь в житті зграї. Претендує на захист і видобуток. Вовки не кидають своїх старих.

Розмножуються вовки раз на рік, розбиваючись на пари. Однак не всі особини знаходять собі другу половинку, тому деякі живуть третіми з сімейними парами, допомагаючи їм полювати і доглядати за вовченятами.

Ось як, виявляється, живуть вовки в зграї. Сувора ієрархія і повне підпорядкування, кожен виконує свою роль заради виживання всієї родини.

Не вір всьому, що пишуть в інтернеті. Обходь стороною сумнівні фотографії та безглузді тексти. Особливо не рекомендуємо вступати в дискусії з іншими користувачами, які починають проявляти агресію. Такі суперечки марні, тільки даремно витратиш час і нерви.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Це випадкове фото вовчої зграї вже облетіло мережу. Вся справа в тому, що…